Programme

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 39

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01211   5    26-04-19  2100   8223   ZVK HOVE ARB HAMME   -      DUBOIS/BAWIN R
01213   5    26-04-19  2115   3030   ADLSACFLEMALLE BASIC-FIT BXL   -      VANDERLINDEN/DECKERS
01214   5    26-04-19  2115   0002   LART BRUXELLES GS BEO HOBOKEN   -      BLAIRON/DURET M
01217   5    26-04-19  2115   8222   HOBOKEN STER AS CF SCHAERB   -      DESMIT/RASSART
01215   5    26-04-19  2130   0106   FACTFUTS LIMAL FUTSAL EVERE   -      HUYGENS/LEBEAU
01216   5    26-04-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT ANADOLU STEKEN   -      NIHOUL M/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02242   3    24-04-19  2100   1001   SICILE PD LOUP ZVC ASSEBROEKE   -      BAWIN E
02211   5    26-04-19  2100   9070   UNION WEMMEL ZVC ASSEBROEKE   -      PEETERS
02212   5    26-04-19  2100   9177   EUROF TERVUREN MAGIC THULIN   -      SPRIO
02213   5    26-04-19  2115   0116   REBECQ UNITED ZURENBORG ANTW   -      DE CUNTO
02214   5    26-04-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES ALL B BERLAAR   -      DURET L
02215   5    26-04-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR SICILE PD LOUP   -      REMY
02216   5    26-04-19  2130   1052   RP MORLANWELZ RS LA LOUVIERE   -      EMMERY
02217   5    26-04-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV FAM LA LOUVIER   -      BAWIN E
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03216   3    24-04-19  2100   9085   MI83 OCTA+ BXL ATLAS LIEGE   -      HEYLEN
03263   3    24-04-19  2215   0126   ME WAVRE LIMAL ASM ETTERBEEK   -      DEHAES
03212   5    26-04-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO GOLD LACHS SRG   -      GODFRIND
03213   5    26-04-19  2115   3079   O LECOCQ DISON PICARDIE EVERE   -      FUMAL
03214   5    26-04-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL VILVOORDE UTD   -      DOUAY
03215   5    26-04-19  2115   0007   ASM ETTERBEEK CELTIC VISE   -      EL ABBOUTI
03217   5    26-04-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE RENOVE C LAMB   -      GODFRIND
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04211   5    26-04-19  2100   9069   DWV MAZENZELE VBOYS VELTEM   -      MINHAL
04213   5    26-04-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK FUTSAL PUURS   -      JEHIN
04214   5    26-04-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS SDI ASSE   -      NACKERS
04215   5    26-04-19  2200   8380   HASSANIA MECHE FUTSAL BXL    -      YAMAN
04216   5    26-04-19  2200   9151   LEUVEN CENTRAL KATELYNE WAVER   -      SENTE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05211   5    26-04-19  2010   2040   PURPL AUVELAIS ARENA WAVRE   -      FAUCONNIER
05212   5    26-04-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY VDL MANAGE   -      AUDOOR
05213   5    26-04-19  2130   2028   DRENICA NAMUR BLOC 5 BXL   -      CASTILLO
05214   5    26-04-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 RSFACADE SOIGN   -      LACANNE
05215   5    26-04-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ACT J SCHAERB   -      COUDEVILLE
05216   5    26-04-19  2215   0115   SHAAB OPPREBAI BENFICA BXL   -      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06216   5    26-04-19  2005   1033   DRUGHI BERNIS FUTS MOLENBEEK   -      COLLIN
06212   5    26-04-19  2100   1076   ISOFULL PIETON BLAMP T BRAINE   -      RENARD
06213   5    26-04-19  2100   0021   MSG ERNAGE CDJ ANDERLECHT   -      VAN LAEKEN
06214   5    26-04-19  2115   1073   HELLAS THULIN FUTSAL FLENU   -      CLERBOIS
06215   5    26-04-19  2205   1074   LAT LE ROEULX PETERBOS ANDER   -      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07211   5    26-04-19  2005   4028   SOCA BASTOGNE BS ANHEE   -      EL HATIB
07212   5    26-04-19  2115   3051   HERSTAL 1453 GLASG HACCOURT   -      BAJRAKTARI
07213   5    26-04-19  2115   3058   ONU SERAING CL MF OREYE   -      CAVE
07214   5    26-04-19  2130   3069   COSM STAVELOT BF DINANT   -      NIHOUL E
07215   5    26-04-19  2150   2042   GEDINNE UNITED BORUSS LOYERS   -      KANUSAGI
07216   5    26-04-19  2200   4023   BJ LIBRAMONT STE MARIE 87   -      ORTEGA
07217   5    26-04-19  2210   4028   LS BASTOGNE MF ETALLE   -      EL HATIB

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   3    24-04-19  2200   8222   GS BEO HOBOKEN MORATEX LEBBEK   -      BAWIN R/LEBEAU
51802   3    24-04-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT BASIC-FIT BXL   -      DESMIT/RASSART