Programme

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 40

REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02261   5    04-05-18  2015   1001   SICILE PD LOUP SAL MECHELEN   -      DURET L
02263   5    04-05-18  2100   8222   HOBOKEN STER GIOVENTU MORLZ   -      VRANCKEN
02264   5    04-05-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER ALL B BERLAAR   -      BAWIN E
02265   5    04-05-18  2115   0116   REBECQ UNITED ZVK HOVE   -      PEETERS
02266   5    04-05-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR ZURENBORG ANTW   -      CLERBOIS
02267   5    04-05-18  2130   1073   MAGIC THULIN RC ANDERLUES   -      DERICK
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03262   5    04-05-18  2045   3080   CELTIC VISE FUTSAL EVERE   -      DECKERS
03263   5    04-05-18  2100   0015   FUTSAL BXL ENGIECHU LIEGE   -      ABARKAN
03264   5    04-05-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK ATLAS LIEGE   -      SENTE
03266   5    04-05-18  2115   9142   BOCA JU TIENEN GOLDEN SERAING   -      YAMAN
03267   5    04-05-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL DBM P FLERON   -      GODFRIND
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04261   5    04-05-18  2000   9119   MAV KAMPENHOUT KATELYNE WAVER   -      BAJRAKTARI
04265   5    04-05-18  2130   6442   ASSEBROEKE LEUVEN CENTRAL   -      NACKERS
04267   5    04-05-18  2200   0029   DESTRIER EVERE ISTB HERENT   -      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05261   5    04-05-18  2000   2040   PURPL AUVELAIS MF SEILLOIS   -      KANUSAGI
05265   5    04-05-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY GDF MANAGE   -      HEYLEN
05262   5    04-05-18  2120   2020   M ST JEMEPPE MS MARCHIEN FS   -      BOUHARMONT
05263   5    04-05-18  2130   1052   RP MORLANWELZ L NESS JEMEPPE   -      VERCAMMEN
05264   5    04-05-18  2145   2028   NOUJOUM NAMUR CHAMILK P BXL   -      AUDOOR
05266   5    04-05-18  2145   2023   DRENICA NAMUR ARENA WAVRE   -      LACANNE
05267   5    04-05-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 ESP SCHAERBEEK   -      DE CUNTO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06261   5    04-05-18  2005   1073   HELLAS THULIN MSG ERNAGE   -      EL HATIB
06263   5    04-05-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT INTER SOIGNIES   -      DEDOBBELEER
06266   5    04-05-18  2100   1076   RCS PIETON CHIEVO LA LOUV   -      DOUAY
06265   5    04-05-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE MFC REBECQ   -      EL ABBOUTI
06264   5    04-05-18  2115   3051   NEW T HERSTAL PETERBOS ANDER   -      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07261   5    04-05-18  2000   2002   BS ANHEE ARELER F ARLON   -      LOUAI
07262   5    04-05-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY LS BASTOGNE   -      SPRIO
07263   5    04-05-18  2115   3058   ONU SERAING CL ACT TENNEVILLE   -      DAENEN
07265   5    04-05-18  2115   2027   BORUSS LOYERS BF DINANT   -      NIHOUL E
07266   5    04-05-18  2130   3069   COSM STAVELOT RENOVE C LAMB   -      COLLIN

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   3    02-05-18  2130   7616   ARB HAMME SALAKL THULIN   -      DESMIT/REMY
51802   3    02-05-18  2200   8222   GS BEO HOBOKEN LART BRUXELLES   -      VANDERLINDEN/VAN LAEKEN

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.