Programme

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 27

REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02264   5    01-02-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES REBECQ UNITED   -      REMY
02247   5    01-02-19  2130   1029   CHIEVO LA LOUV UNION WEMMEL   -      DURET L
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03077   3    30-01-19  2230   3051   MJ BIBI LIEGE VILVOORDE UTD   -      BLAIRON
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04076   5    01-02-19  2200   9151   LEUVEN CENTRAL SDI ASSE   -      AUDOOR
04186   5    01-02-19  2200   8380   HASSANIA MECHE DWV MAZENZELE   -      EL ABBOUTI
04175   5    01-02-19  2205   8266   FUTSAL PUURS KATELYNE WAVER   -      DEHAES
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05141   5    01-02-19  2010   2040   PURPL AUVELAIS SHAAB OPPREBAI   -      CLERBOIS
05162   5    01-02-19  2100   0022   BLOC 5 BXL INT NAMECHE 83   -      EL HATIB
05221   5    01-02-19  2100   0207   BENFICA BXL DRENICA NAMUR   -      CAVE
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06071   5    01-02-19  2000   0009   CHAMAL JETTE CDJ ANDERLECHT   -      VAN LAEKEN
06225   5    01-02-19  2005   1033   DRUGHI BERNIS LAT LE ROEULX   -      LOUAI
06177   5    01-02-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK FUTSAL FLENU   -      SENTE
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07156   5    01-02-19  2030   2042   GEDINNE UNITED HERSTAL 1453   -      COLLIN
07054   5    01-02-19  2130   3069   COSM STAVELOT STE MARIE 87   -      BAWIN R
07155   5    01-02-19  2140   4011   MF ETALLE GLASG HACCOURT   -      KANUSAGI

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50601   5    01-02-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN O LECOCQ DISON   -      EMMERY
50602   5    01-02-19  2130   0029   FUTSAL EVERE ZVC ASSEBROEKE   -      VANDERLINDEN
50603   5    01-02-19  2100   0026   PETERBOS ANDER SO JEUNES DOUR   -      FAUCONNIER
50604   5    01-02-19  2130   1073   MAGIC THULIN MORATEX LEBBEK   -      LEBEAU
50605   5    01-02-19  2130   8310   ALL B BERLAAR FACTFUTS LIMAL   -      DURET M
50606   5    01-02-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT ENGIECHU LIEGE   -      NIHOUL M
50607   5    01-02-19  2130   7639   ARB HAMME BASIC-FIT BXL   -      RASSART
50608   5    01-02-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE LART BRUXELLES   -      BOUHARMONT
DAMES DAMES
70701   5    01-02-19  2130   1062   MADRY CHARLERO CRUYFF LEUVEN   -      PEETERS
70702   5    01-02-19        SYNERGY BXL SPORTING JETTE   -      MINHAL
70703   5    01-02-19  2100   3014   VOLVO CALAMINE RED B&G BXL   -      ORTEGA
70704   7    03-02-19  1500   0018   UCCLE ACT FF SWAF L BEERNEM   -      EL HATIB