Programme

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 40

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01262   5    05-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -      DESMIT/VRANCKEN
01263   5    05-05-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE ERGO FLEMALLE   -      ORTEGA/DUBOIS
01264   5    05-05-17  2130   1073   SELAKL THULIN FACTFUTS LIMAL   -      NIHOUL/REMY
01265   5    05-05-17  2130   7616   ARB HAMME BASIC-FIT BXL   -      EMMERY/DURET L
01266   5    05-05-17  2135   9177   EUROF TERVUREN SNOB SCHAERB   -      VAN LAEKEN/NACKERS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02262   5    05-05-17  2015   1001   SICILE PD LOUP MAGIC THULIN   -      RASSART
02263   5    05-05-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE FUTSAL HOBOKEN   -      ELEGEERT
02264   5    05-05-17  2115   1002   RC ANDERLUES FAM LA LOUVIER   -      SENTE
02265   5    05-05-17  2115   8223   ZVK MORTSEL HOBOKEN STER   -      DAOUDI
02267   5    05-05-17  2145   7621   WELKOM SOMBEKE FSC HORNU   -      VANDERLINDEN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03261   5    05-05-17  2100   0015   FUTSAL BXL MF ESC OREYE   -      GIELEN
03262   5    05-05-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN CELTIC VISE   -      LEYS
03263   5    05-05-17  2115   3030   ENGIECHU LIEGE ARENA WAVRE   -      LEBEAU
03264   5    05-05-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL DBM P FLERON   -      ABARKAN
03266   5    05-05-17  2200   3037   FUTS IP HANNUT FC INTER HUY   -      BLAIRON
03267   5    05-05-17  2210   9070   FUTSAL WEMMEL PALERMO HANNUT   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04261   5    05-05-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT SDI ASSE   -      DAENEN
04266   5    05-05-17  2200   7610   MORATEX LEBBEK R 79 ETTERBEEK   -      DERICK
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05261   5    05-05-17  2000   2002   BS ANHEE GT SAMBREVILLE   -      LEONARD
05262   5    05-05-17  2110   2010   BF DINANT MFC CLERMONT   -      BAJRAKTARI
05263   5    05-05-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK PURPL AUVELAIS   -      DULLAERT
05264   5    05-05-17  2115   2027   BORUSS LOYERS M ST JEMEPPE   -      LACANNE
05265   5    05-05-17  2130   2028   NOUJOUM NAMUR INT NAMECHE 83   -      BAWIN E
05266   5    05-05-17  2150   2001   MF SEILLOIS DRENICA NAMUR   -      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06211   3    03-05-17  2100   1065   INTER SOIGNIES SPORT SOIGNIES   -      BERTRAND
06261   5    05-05-17  2015   1065   SPORT SOIGNIES ACJ MONTIGNY   -      CLERBOIS
06262   5    05-05-17  2100   1017   UN CHARLEROI L VIEUX MANAG   -      COLLIN
06263   5    05-05-17  2100   0026   PETERBOS ANDRL FC SAINT VAAST   -      YAMAN
06264   5    05-05-17  2115   0116   AJAX REBECQ REBECQ UNITED   -      BAWIN R
06265   5    05-05-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR INTER SOIGNIES   -      DOUAY
06266   5    05-05-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV MI83 OCTA+ BXL   -      EL HATIB
06267   5    05-05-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RP MORLANWELZ   -      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07174   1    01-05-17  2000   3051   NEW T HERSTAL UFA HOTTON   -      COLLIN
07261   5    05-05-17  2000   3030   GOLDEN SERAING UFA HOTTON   -      BERTRAND
07262   5    05-05-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY COSM STAVELOT   -      DEDOBBELEER
07263   5    05-05-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE ATLAS LIEGE   -      FUMAL
07264   5    05-05-17  2100   3058   AJS OUGREE LECOCQ DISON   -      HUYGENS
07266   5    05-05-17  2115   3012   OM DE LIEGE ONU SERAING CL   -      VERCAMMEN
07267   5    05-05-17  2210   4028   LUNCH BASTOGNE BJ LIBRAMONT   -      LORAND

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -     
51802   5    12-05-17  2100   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   -     
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   -     
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   -      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.