Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01116   5    20-10-17  2130   7616   ARB HAMME FACTFUTS LIMAL   4 - 3      BAWIN R/YILDIZ
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04104   5    20-10-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK DUV BREENDONK   -      uitgesteld/remis
04045   5    20-10-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL LEUVEN CENTRAL   -      remis/uitgesteld
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05041   5    20-10-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS ACJ MONTIGNY   5 - 3      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07116   5    20-10-17  2210   4028   LS BASTOGNE BORUSS LOYERS   -      remis/uitgesteld

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50101   5    20-10-17  2030   9032   DVS DROGENBOS SO JEUNES DOUR   1 - 2      HEYLEN
50102   5    20-10-17  2200   0017   ALBACARS BERCH MFC REBECQ   3 - 4      YAMAN
50103   5    20-10-17  2130   8310   ALL B BERLAAR BF DINANT   8 - 7      LOUAI
50104   5    20-10-17  2115   0116   REBECQ UNITED NAPOLI STEKENE   6 - 5      EMMERY
50105   5    20-10-17  2100   6402   V BLANKENBERGE GIOVENTU MORLZ   3 - 1      FILLEE
50106   5    20-10-17  2100   8258   TS WOMMELGEM V BOYS VELTEM   3 - 6      NACKERS
50107   5    20-10-17  2015   1001   SICILE PD LOUP POMPTJE OUDENB   5 - 0 FF      X
50108   5    20-10-17  2000   9054   PETERBOS ANDER RETINNE CITY   2 - 2   P 3 - 2      LEBEAU
50109   5    20-10-17  2130   6442   ASSEBROEKE HOBOKEN STER   5 - 0 FF      X
50110   5    20-10-17  2130   2028   NOUJOUM NAMUR ACT J SCHAERB   5 - 9      DURET L
50111   5    20-10-17  2115   3079   O LECOCQ DISON GDF MANAGE   5 - 0 FF      X
50112   5    20-10-17  2130   1073   MAGIC THULIN SPORT SOIGNIES   6 - 4      BLAIRON
50113   5    20-10-17  2100   4050   LS BASTOGNE RC ANDERLUES   3 - 0      LORAND
50114   5    20-10-17  2115   0126   ME WAVRE LIMAL CDJ ANDERLECHT   2 - 2   P 2 - 0      AUDOOR
50115   5    20-10-17  2130   0029   CHAMILK P BXL ZURENBORG ANTW   6 - 3      GODFRIND
50116   5    20-10-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER GM CHAPELLE   6 - 2      DERICK
50117   5    20-10-17  2215   0126   ARENA WAVRE GOLDEN SERAING   4 - 6      ABARKAN
50118   5    20-10-17  2200   3010   ATLAS LIEGE L NESS JEMEPPE   8 - 4      EL ABBOUTI
50119   5    20-10-17  2200   9056   M JAM KRAAINEM HASSANIA MECH   5 - 5   P 4 - 3      BAWIN E
50120   5    20-10-17  2100   9069   DWV MAZENZELE EENDR WAREGEM   5 - 5   P 2 - 3      BAJRAKTARI
50121   5    20-10-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ZVK HOVE   5 - 3      GIELEN
50122   5    20-10-17  2130   3057   ESC OREYE FS SAL MECHELEN   5 - 6      HUYGENS
50123   5    20-10-17  2100   1076   RCS PIETON MIST WEMMEL   7 - 7   P 1 - 2      RENARD
50124   5    20-10-17  2115   3012   OM DE LIEGE FC INTER HUY   2 - 5      DESMIT
50125   5    20-10-17  2000   8314   KATELYNE WAVER ARELER F ARLON   5 - 0 FF      X
50126   5    20-10-17  2145   3080   CELTIC VISE BJ LIBRAMONT   7 - 3      DAENEN
50127   5    20-10-17  2115   3084   RENOVE C LAMB R HERK DE STAD   5 - 4      NIHOUL E
50128   5    20-10-17  2100   0219   BRUXELLES NORD ENGIECHU LIEGE   2 - 7      SPRIO
50129   5    20-10-17  2100   0024   ESP SCHAERBEEK NEW T HERSTAL   2 - 2   P 2 - 3      DE CUNTO
50130   5    20-10-17  2100   4020   FLOD'JA ORVAL FUTSAL BXL   8 - 6      DOUAY
50131   5    20-10-17  2210   9125   ISTB HERENT LEUVEN CENTRAL   7 - 3      LACANNE
50133   5    20-10-17  2130   1052   RP MORLANWELZ STEENOKKERZEEL   6 - 3      VERCAMMEN
50134   5    20-10-17  2100   9063   SDI ASSE ACT TENNEVILLE   8 - 4      FAUCONNIER
50135   5    20-10-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN DUV BREENDONK   4 - 3      SENTE
50136   5    20-10-17  2100   3010   BEYNE-ISSIMO INTER SOIGNIES   6 - 3      LEONARD