Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01101   5    02-11-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ZVK HOVE   9 - 2      DESMIT/DECKERS
01134   5    02-11-18  2130   0024   AS CF SCHAERB ARB HAMME   2 - 1      BLAIRON/HUYGENS
01086   5    02-11-18  2145   0030   FUTSAL EVERE FACTFUTS LIMAL   3 - 6      RASSART/LEBEAU
01087   5    02-11-18  2215   8238   ANADOLU STEKEN FUTS IP HANNUT   NG - NJ      BAWIN R/DUBOIS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04111   5    02-11-18  2100   9069   DWV MAZENZELE FUTSAL PUURS   6 - 4      MINHAL
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06044   5    02-11-18  2100   1076   ISOFULL PIETON HELLAS THULIN   4 - 4      KANUSAGI

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50101   5    02-11-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL PETERBOS ANDER   2 - 3      LACANNE
50102   5    02-11-18  2100   7616   HAVERA DENDERM DRUGHI BERNIS   7 - 4      EMMERY
50103   5    02-11-18  2100   0026   CDJ ANDERLECHT PICARDIE EVERE   3 - 5      DOUAY
50104   5    02-11-18  2030   2027   BORUSS LOYERS INT NAMECHE 83   1 - 4      PEETERS
50105   5    02-11-18  2200   4028   SOCA BASTOGNE SPORT SOIGNIES   0 - 4      GODFRIND
50106   5    02-11-18  2130   3069   COSM STAVELOT ASM ETTERBEEK   4 - 3      COLLIN
50107   5    02-11-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE FLORENNES UTD   4 - 5      CLERBOIS
50108   5    02-11-18  2115   3079   O LECOCQ DISON DRENICA NAMUR   5 - 0 FF      X
50109   5    02-11-18  2030   0009   CHAMAL JETTE UNION WEMMEL   9 - 2      DEDOBBELEER
50110   5    02-11-18  2215   0116   MFC REBECQ ARENA WAVRE   6 - 2      FAUCONNIER
50111   5    02-11-18  2215   6445   FT WAREGEM ESC OREYE FS   7 - 5      LORAND
50112   5    02-11-18  2115   3051   NEW T HERSTAL BOCA-THIEU   7 - 1      NIHOUL E
50113   5    02-11-18  2115   0116   REBECQ UNITED CHIEVO LA LOUV   8 - 4      FAUCONNIER
50114   5    02-11-18  2100   6442   CERCLE BRUGGE FAM LA LOUVIER   1 - 3      COUDEVILLE
50115   5    02-11-18  2215   6443   AZ WAREGEM LEUVEN CENTRAL   5 - 2      VANDERLINDEN
50116   5    02-11-18  2045   3080   CELTIC VISE GOLD LACHS SRG   2 - 6      YILDIZ
50117   5    02-11-18  2100   0015   FUTSAL BXL RILP 79 ETTERB   4 - 1      EL HATIB
50118   5    02-11-18  2200   7610   MORATEX LEBBEK BF DINANT   4 - 3      VAN LAEKEN
50119   5    02-11-18  2105   9125   VBOYS VELTEM RP MORLANWELZ   3 - 3   P 4 - 3      AUDOOR
50120   5    02-11-18  2215   0115   SHAAB OPPREBAI M ST JEMEPPE   8 - 6      PEETERS
50121   5    02-11-18  2200   9070   MIST WEMMEL SO JEUNES DOUR   3 - 10      SENTE
50122   5    02-11-18  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL RENOVE C LAMB   4 - 7      YAMAN
50123   5    02-11-18  2200   3010   ATLAS LIEGE MOB ST-GILLES   7 - 1      NIHOUL M
50124   5    02-11-18  2200   9121   CSK EVERBERG BEYNE-ISSIMO   3 - 6      JEHIN
50125   5    02-11-18  2100   0021   MSG ERNAGE EUROF TERVUREN   7 - 3      DE CUNTO
50126   5    02-11-18  2100   1073   MAGIC THULIN ISTB HERENT   4 - 1      REMY
50127   5    02-11-18  2215   3051   HERSTAL 1453 ONU SERAING CL   4 - 5      NIHOUL E
50128   5    02-11-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY VILVOORDE UTD   3 - 3   P 2 - 1      EL ABBOUTI
50129   5    02-11-18  2200   9174   BL DEV HULDENB VDL MANAGE   1 - 1   P 8 - 7      CAVE
50130   5    02-11-18  2200   3012   AZZUR BRESSOUX MJ BIBI LIEGE   4 - 7      ORTEGA
50131   5    02-11-18  2100   4026   CELTIC NASSOGN MF OREYE   13 - 7      BOUHARMONT
50132   5    02-11-18  2100   8203   ZURENBORG ANTW LS BASTOGNE   5 - 0 FF      X
50133   5    02-11-18  2130   8310   ALL B BERLAAR WALL-Y-FALLAIS   3 - 1      VRANCKEN
50134   5    02-11-18  2100   0207   BENFICA BXL SICILE PD LOUP   5 - 0 FF      X
50135   5    02-11-18  2200   4033   STE MARIE 87 HASSANIA MECHE   10 - 4      FUMAL
50136   5    02-11-18  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE BLOC 5 BXL   6 - 3      VAN CLEEMPUT