Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01256   1    20-11-17  2030   0106   FACTFUTS LIMAL RZ FUTSAL AND   2 - 1      BAWIN R/DESMIT
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02026   5    24-11-17  2115   8223   ZVK HOVE SPORT SOIGNIES   7 - 2      RASSART
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04104   5    24-11-17  2105   8266   R 79 ETTERBEEK DUV BREENDONK   1 - 7      BAJRAKTARI
04045   5    24-11-17  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL LEUVEN CENTRAL   6 - 5      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05082   5    24-11-17  2000   1077   MS MARCHIEN FS GDF MANAGE   7 - 6      REMY
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06073   1    20-11-17  2130   3051   NEW T HERSTAL FUTS MOLENBEEK   5 - 2      NIHOUL E
06115   5    24-11-17  2100   1029   CHIEVO LA LOUV HELLAS THULIN   5 - 4      FAUCONNIER

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50201   5    24-11-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR MFC REBECQ   4 - 6      SPRIO
50202   5    24-11-17  2130   8310   ALL B BERLAAR REBECQ UNITED   5 - 4      VANDERLINDEN
50203   5    24-11-17  2100   6402   V BLANKENBERGE V BOYS VELTEM   3 - 5      EL ABBOUTI
50204   5    24-11-17  2115   1001   SICILE PD LOUP PETERBOS ANDER   2 - 2   P 3 - 4      ORTEGA
50205   5    24-11-17  2130   6442   ASSEBROEKE ACT J SCHAERB   9 - 3      EMMERY
50206   5    24-11-17  2115   3079   O LECOCQ DISON MAGIC THULIN   2 - 2   P 4 - 5      GIELEN
50207   5    24-11-17  2210   4028   LS BASTOGNE ME WAVRE LIMAL   3 - 5      FUMAL
50208   5    24-11-17  2200   0029   CHAMILK P BXL FAM LA LOUVIER   4 - 4   P 3 - 4      BAWIN E
50209   5    24-11-17  2115   3030   GOLDEN SERAING ATLAS LIEGE   1 - 3      BLAIRON
50210   5    24-11-17  2210   6443   EENDR WAREGEM M JAM KRAAINEM   1 - 8      DEHAES
50211   5    24-11-17  2120   0007   ASM ETTERBEEK SAL MECHELEN   2 - 2   P 3 - 2      NIHOUL M
50212   5    24-11-17  2100   9070   MIST WEMMEL FC INTER HUY   2 - 6      LEBEAU
50213   5    24-11-17  2000   8314   KATELYNE WAVER CELTIC VISE   3 - 5      VRANCKEN
50214   5    24-11-17  2115   3084   RENOVE C LAMB ENGIECHU LIEGE   3 - 3   P 9 - 8      DAENEN
50215   5    24-11-17  2115   3051   NEW T HERSTAL FLOD'JA ORVAL   8 - 1      SENTE
50216   5    24-11-17  2210   9125   ISTB HERENT COSM STAVELOT   1 - 3      NACKERS
50217   5    24-11-17  2130   1052   RP MORLANWELZ SDI ASSE   8 - 6      DUBOIS
50218   5    24-11-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN BEYNE-ISSIMO   3 - 5      COLLIN
DAMES DAMES
70003   5    24-11-17  2130   0009   SPORTING JETTE SWAF L BEERNEM   4 - 2      DURET L