Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01081   5    01-12-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL RZ FUTSAL AND   2 - 1      HUYGENS/GIELEN
01082   5    01-12-17  2100   1029   RS LA LOUVIERE ADLSMJFLEMALLE   5 - 5      EMMERY/DESMIT
01083   5    01-12-17  2115   1035   HCTE LA HESTRE LART BRUXELLES   3 - 3      VANDERLINDEN/RASSART
01084   5    01-12-17  2130   0024   SNOB SCHAERB GS BEO HOBOKEN   4 - 4      NIHOUL M/LEBEAU
01085   5    01-12-17  2130   7616   ARB HAMME FUTS IP HANNUT   9 - 3      BLAIRON/DUBOIS
01086   5    01-12-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS EUROF TERVUREN   16 - 3      BAWIN R/YILDIZ
01087   5    01-12-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL SELAKL THULIN   3 - 2      ORTEGA/REMY
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02081   5    01-12-17  2015   1001   SICILE PD LOUP ZVK HOVE   4 - 4      ABARKAN
02082   5    01-12-17  2015   1052   GIOVENTU MORLZ ZURENBORG ANTW   3 - 5      PEETERS
02083   5    01-12-17  2100   8222   HOBOKEN STER NAPOLI STEKENE   6 - 1      DEHAES
02084   5    01-12-17  2100   8380   SAL MECHELEN ALL B BERLAAR   6 - 2      BAWIN E
02085   5    01-12-17  2115   1002   RC ANDERLUES SPORT SOIGNIES   2 - 6      AUDOOR
02087   5    01-12-17  2130   1073   MAGIC THULIN REBECQ UNITED   9 - 1      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03081   5    01-12-17  2015   3030   GOLDEN SERAING CELTIC VISE   4 - 0      FUMAL
03082   5    01-12-17  2100   0015   FUTSAL BXL FUTSAL EVERE   1 - 7      YAMAN
03083   5    01-12-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ALBACARS BERCH   1 - 2      DECKERS
03084   5    01-12-17  2115   3042   FC INTER HUY ME WAVRE LIMAL   0 - 10      VAN LAEKEN
03086   5    01-12-17  2115   9142   BOCA JU TIENEN ESC OREYE FS   5 - 2      SENTE
03085   5    01-12-17  2130   3030   ENGIECHU LIEGE O LECOCQ DISON   2 - 1      FUMAL
03087   5    01-12-17  2200   3010   ATLAS LIEGE DBM P FLERON   3 - 7      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04081   5    01-12-17  2000   9119   MAV KAMPENHOUT LEUVEN CENTRAL   6 - 3      DEDOBBELEER
04082   5    01-12-17  2000   8314   KATELYNE WAVER DUV BREENDONK   4 - 3      VERCAMMEN
04083   5    01-12-17  2100   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   8 - 5      LOUAI
04084   5    01-12-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK R HERK DE STAD   4 - 4      KANUSAGI
04085   5    01-12-17  2200   0029   DESTRIER EVERE ASSEBROEKE   5 - 14      DAENEN
04086   5    01-12-17  2210   9125   ISTB HERENT MORATEX LEBBEK   2 - 3      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05081   5    01-12-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS L NESS JEMEPPE   3 - 3      BAJRAKTARI
05085   5    01-12-17  2100   1051   ACJ MONTIGNY NOUJOUM NAMUR   5 - 3      DOUAY
05083   5    01-12-17  2115   0126   ARENA WAVRE INT NAMECHE 83   9 - 1      DE CUNTO
05084   5    01-12-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ESP SCHAERBEEK   5 - 1      COLLIN
05086   5    01-12-17  2145   2023   DRENICA NAMUR RP MORLANWELZ   2 - 4      SPRIO
05087   5    01-12-17  2150   2001   MF SEILLOIS CHAMILK P BXL   7 - 3      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06082   5    01-12-17  2000   1065   INTER SOIGNIES CHIEVO LA LOUV   1 - 6      EL HATIB
06081   5    01-12-17  2005   1073   HELLAS THULIN OM DE LIEGE   6 - 2      JEHIN
06083   5    01-12-17  2100   0021   MSG ERNAGE NEW T HERSTAL   3 - 8      EL ABBOUTI
06084   5    01-12-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT ACT J SCHAERB   3 - 3      CLERBOIS
06085   5    01-12-17  2105   1013   BLAMP T BRAINE PETERBOS ANDER   5 - 7      DERICK
06086   5    01-12-17  2215   9012   FUTS MOLENBEEK RCS PIETON   9 - 6      LORAND
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07081   5    01-12-17  2005   4028   SOCA TAVIGNY COSM STAVELOT   12 - 5      BERTRAND
07082   5    01-12-17  2030   4050   ACT TENNEVILLE RENOVE C LAMB   5 - 9      BOUHARMONT
07084   5    01-12-17  2100   2010   BF DINANT LS BASTOGNE   4 - 4      NIHOUL E
07083   5    01-12-17  2115   3058   ONU SERAING CL ARELER F ARLON   12 - 4      LACANNE