Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01201   5    09-03-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL FUTS IP HANNUT   5 - 5      DESMIT/VANDERLINDEN
01202   5    09-03-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE LART BRUXELLES   3 - 8      DUBOIS/DURET M
01203   5    09-03-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE RZ FUTSAL AND   5 - 3      NIHOUL M/YILDIZ
01204   5    09-03-18  2130   0024   SNOB SCHAERB EUROF TERVUREN   6 - 3      EMMERY/HUYGENS
01205   5    09-03-18  2130   7616   ARB HAMME SELAKL THULIN   3 - 0      BLAIRON/BAWIN R
01206   5    09-03-18  2130   8370   FT BORNEMPUURS ADLSMJFLEMALLE   3 - 1      ORTEGA/RASSART
01207   5    09-03-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL GS BEO HOBOKEN   7 - 3      REMY/LEBEAU
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02202   5    09-03-18  2015   1052   GIOVENTU MORLZ ALL B BERLAAR   10 - 4      FUMAL
02203   5    09-03-18  2100   8222   HOBOKEN STER REBECQ UNITED   2 - 2      NACKERS
02204   5    09-03-18  2100   8380   SAL MECHELEN ZVK HOVE   5 - 3      CLERBOIS
02205   5    09-03-18  2115   1002   RC ANDERLUES ZURENBORG ANTW   8 - 5      VRANCKEN
02206   5    09-03-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR SPORT SOIGNIES   4 - 6      PEETERS
02207   5    09-03-18  2130   1073   MAGIC THULIN FAM LA LOUVIER   3 - 3      AUDOOR
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03201   5    09-03-18  2015   3030   GOLDEN SERAING O LECOCQ DISON   4 - 7      DERICK
03202   5    09-03-18  2100   0015   FUTSAL BXL ESC OREYE FS   7 - 8      BOUHARMONT
03203   5    09-03-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK FUTSAL EVERE   6 - 3      GIELEN
03206   5    09-03-18  2115   9142   BOCA JU TIENEN ME WAVRE LIMAL   3 - 3      DEHAES
03205   5    09-03-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE DBM P FLERON   2 - 2      DERICK
03207   5    09-03-18  2200   3010   ATLAS LIEGE ALBACARS BERCH   2 - 3      BAWIN E
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04202   5    09-03-18  2000   8314   KATELYNE WAVER LEUVEN CENTRAL   6 - 9      BAJRAKTARI
04204   5    09-03-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK ASSEBROEKE   1 - 10      DAENEN
04205   5    09-03-18  2200   0029   DESTRIER EVERE SDI ASSE   6 - 6      DE CUNTO
04253   5    09-03-18  2205   8266   DUV BREENDONK DWV MAZENZELE   1 - 5      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05201   5    09-03-18  2000   2040   PURPL AUVELAIS ESP SCHAERBEEK   6 - 5      LORAND
05202   5    09-03-18  2000   1077   MS MARCHIEN FS CHAMILK P BXL   4 - 10      DOUAY
05205   5    09-03-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY INT NAMECHE 83   5 - 2      EL ABBOUTI
05203   5    09-03-18  2115   0126   ARENA WAVRE GDF MANAGE   3 - 2      DURET L
05204   5    09-03-18  2120   2020   M ST JEMEPPE RP MORLANWELZ   9 - 4      LACANNE
05206   5    09-03-18  2145   2023   DRENICA NAMUR NOUJOUM NAMUR   5 - 3      VERCAMMEN
05207   5    09-03-18  2150   2001   MF SEILLOIS L NESS JEMEPPE   11 - 4      DECKERS
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06202   5    09-03-18  2000   1065   INTER SOIGNIES ACT J SCHAERB   7 - 3      ABARKAN
06201   5    09-03-18  2005   1073   HELLAS THULIN RCS PIETON   4 - 5      AUDOOR
06204   5    09-03-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT PETERBOS ANDER   2 - 5      PAESEN
06205   5    09-03-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE OM DE LIEGE   5 - 2      LOUAI
06206   5    09-03-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK NEW T HERSTAL   8 - 6      FILLEE
06207   5    09-03-18  2215   0116   MFC REBECQ CHIEVO LA LOUV   2 - 4      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07201   5    09-03-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY BEYNE-ISSIMO   10 - 4      LEONARD
07204   5    09-03-18  2100   2010   BF DINANT RENOVE C LAMB   5 - 5      SPRIO
07205   5    09-03-18  2115   2027   BORUSS LOYERS BS ANHEE   6 - 3      HEYLEN
07206   5    09-03-18  2200   4023   BJ LIBRAMONT LS BASTOGNE   3 - 3      NIHOUL E

Beker van België / Coupe de Belgique

DAMES DAMES
71702   7    11-03-18  1930   3014   VOLVO CALAMINE RED B&G BXL   12 - 3      ORTEGA

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.