Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01221   5    23-03-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE EUROF TERVUREN   5 - 3      ORTEGA/HUYGENS
01222   5    23-03-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE ADLSMJFLEMALLE   7 - 2      BLAIRON/REMY
01223   5    23-03-18  2130   0024   SNOB SCHAERB SELAKL THULIN   1 - 1      DUBOIS/DURET M
01224   5    23-03-18  2130   7616   ARB HAMME BASIC-FIT BXL   13 - 2      EMMERY/LEBEAU
01225   5    23-03-18  2130   8370   FT BORNEMPUURS GS BEO HOBOKEN   3 - 6      NIHOUL M/YILDIZ
01226   5    23-03-18  2130   0002   LART BRUXELLES RZ FUTSAL AND   3 - 6      GIELEN/RASSART
01227   5    23-03-18  2130   0106   FACTFUTS LIMAL FUTS IP HANNUT   2 - 1      DESMIT/BAWIN R
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02221   5    23-03-18  2015   1001   SICILE PD LOUP ALL B BERLAAR   4 - 2      GODFRIND
02223   5    23-03-18  2100   8222   HOBOKEN STER ZVK HOVE   8 - 5      NACKERS
02224   5    23-03-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER SPORT SOIGNIES   8 - 5      FUMAL
02225   5    23-03-18  2100   8380   SAL MECHELEN ZURENBORG ANTW   8 - 4      BAWIN E
02226   5    23-03-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR REBECQ UNITED   2 - 2      DERICK
02227   5    23-03-18  2130   1073   MAGIC THULIN NAPOLI STEKENE   6 - 4      JEHIN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03221   5    23-03-18  2100   0015   FUTSAL BXL ALBACARS BERCH   0 - 5      ABARKAN
03222   5    23-03-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK DBM P FLERON   5 - 11      YAMAN
03225   5    23-03-18  2115   9142   BOCA JU TIENEN FUTSAL EVERE   3 - 7      SENTE
03226   5    23-03-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL CELTIC VISE   4 - 3      DEHAES
03224   5    23-03-18  2130   3030   ENGIECHU LIEGE GOLDEN SERAING   0 - 0      CLERBOIS
03227   5    23-03-18  2200   3010   ATLAS LIEGE O LECOCQ DISON   2 - 2      VRANCKEN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04221   5    23-03-18  2000   9119   MAV KAMPENHOUT DUV BREENDONK   5 - 5      BOUHARMONT
04222   5    23-03-18  2000   8314   KATELYNE WAVER MI83 OCTA+ BXL   2 - 4      DEDOBBELEER
04223   5    23-03-18  2100   9069   DWV MAZENZELE ASSEBROEKE   0 - 1      DAENEN
04224   5    23-03-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK LEUVEN CENTRAL   2 - 6      MINHAL
04225   5    23-03-18  2100   9063   SDI ASSE MORATEX LEBBEK   5 - 8      HEYLEN
04226   5    23-03-18  2200   0029   DESTRIER EVERE R HERK DE STAD   10 - 4      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05221   5    23-03-18  2000   2040   PURPL AUVELAIS CHAMILK P BXL   3 - 7      VERCAMMEN
05222   5    23-03-18  2000   1077   MS MARCHIEN FS ARENA WAVRE   4 - 5      PEETERS
05225   5    23-03-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY RP MORLANWELZ   3 - 3      DE CUNTO
05223   5    23-03-18  2120   2020   M ST JEMEPPE L NESS JEMEPPE   4 - 2      DECKERS
05224   5    23-03-18  2145   2028   NOUJOUM NAMUR INT NAMECHE 83   6 - 3      VERCAMMEN
05226   5    23-03-18  2145   2023   DRENICA NAMUR ESP SCHAERBEEK   4 - 4      LACANNE
05227   5    23-03-18  2150   2001   MF SEILLOIS GDF MANAGE   5 - 2      BAJRAKTARI
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06221   5    23-03-18  2005   1073   HELLAS THULIN PETERBOS ANDER   4 - 4      JEHIN
06223   5    23-03-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT CHIEVO LA LOUV   1 - 5      FILLEE
06225   5    23-03-18  2100   1076   RCS PIETON NEW T HERSTAL   3 - 7      EL ABBOUTI
06224   5    23-03-18  2105   1013   BLAMP T BRAINE ACT J SCHAERB   2 - 2      KANUSAGI
06226   5    23-03-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK OM DE LIEGE   9 - 5      FILLEE
06227   5    23-03-18  2215   0116   MFC REBECQ MSG ERNAGE   8 - 3      PEETERS
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07221   5    23-03-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY BS ANHEE   7 - 3      LORAND
07222   5    23-03-18  2030   4050   ACT TENNEVILLE LS BASTOGNE   3 - 4      COLLIN
07224   5    23-03-18  2100   2010   BF DINANT BJ LIBRAMONT   3 - 3      DOUAY
07223   5    23-03-18  2115   3058   ONU SERAING CL RENOVE C LAMB   3 - 7      PAESEN
07225   5    23-03-18  2115   2027   BORUSS LOYERS ARELER F ARLON   5 - 0 FF      SPRIO
07226   5    23-03-18  2130   3069   COSM STAVELOT BEYNE-ISSIMO   10 - 2      CASTILLO

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50702   1    19-03-18  2115   1073   SELAKL THULIN SNOB SCHAERB   5 - 1      LEBEAU/REMY
50704   3    21-03-18  2130   3051   NEW T HERSTAL LART BRUXELLES   3 - 4      DESMIT/PEETERS
DAMES DAMES
71701   5    23-03-18  2100   3049   JS LINCENT MADRY CHARLERO   4 - 5      NIHOUL E
71703   7    25-03-18  1800   9158   SCHOL LEUVEN BEBOLITAS BRUS   8 - 1      COLLIN

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.