Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01236   3    12-04-17  2100   1073   SELAKL THULIN BASIC-FIT BXL   7 - 0      DESMIT/DURET M
01231   3    12-04-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN HCTE LA HESTRE   7 - 0      REMY/HUYGENS
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02231   5    14-04-17  2015   1052   MFC MORLANWELZ WELKOM SOMBEKE   5 - 3      LORAND
02232   5    14-04-17  2100   8380   SAL MECHELEN RS LA LOUVIERE   2 - 5      EL ABBOUTI
02233   5    14-04-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW SICILE PD LOUP   6 - 3      DERICK
02235   5    14-04-17  2115   1002   RC ANDERLUES HOBOKEN STER   1 - 6      ELEGEERT
02236   5    14-04-17  2200   1032   FSC HORNU ZVK MORTSEL   7 - 6      EL HATIB
02237   5    14-04-17  2200   8250   FUTSAL HOBOKEN MAGIC THULIN   1 - 10      AUDOOR
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03234   3    12-04-17  2130   3042   FC INTER HUY ENGIECHU LIEGE   5 - 7      BAWIN R
03231   5    14-04-17  2045   3080   CELTIC VISE FUTSAL BXL   2 - 1      BAJRAKTARI
03232   5    14-04-17  2100   3031   DBM P FLERON FUTSAL WEMMEL   2 - 2      GIELEN
03233   5    14-04-17  2115   0126   ARENA WAVRE MF ESC OREYE   7 - 4      FUMAL
03235   5    14-04-17  2130   0029   G P BRUXELLES PALERMO HANNUT   4 - 6      BAWIN E
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04231   5    14-04-17  2100   9154   RC KESSEL LO ALL BL BERLAAR   1 - 2      DEDOBBELEER
04233   5    14-04-17  2100   6430   PLAK VARSENARE DWV MAZENZELE   8 - 5      DULLAERT
04206   5    14-04-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE ISTB HERENT   10 - 4      PAESEN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05231   5    14-04-17  2000   2002   BS ANHEE M ST JEMEPPE   5 - 4      COLLIN
05232   5    14-04-17  2100   0021   GT SAMBREVILLE BF DINANT   3 - 3      LEYS
05233   5    14-04-17  2145   2023   DRENICA NAMUR PURPL AUVELAIS   7 - 1      COLLIN
05234   5    14-04-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 BORUSS LOYERS   5 - 8      RASSART
05235   5    14-04-17  2150   2037   MFC CLERMONT ASM ETTERBEEK   3 - 18      VERCAMMEN
05236   5    14-04-17  2200   0024   ESP SCHAERBEEK MF SEILLOIS   5 - 0 FF      X
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06231   5    14-04-17  2000   1065   INTER SOIGNIES UN CHARLEROI   11 - 6      KANUSAGI
06232   5    14-04-17  2110   0116   REBECQ UNITED SPORT SOIGNIES   9 - 4      JEHIN
06233   5    14-04-17  2115   1035   L VIEUX MANAG ACJ MONTIGNY   2 - 6      LACANNE
06234   5    14-04-17  2130   1072   SO JEUNES DOUR PETERBOS ANDRL   6 - 6      FILLEE
06235   5    14-04-17  2130   0220   MI83 OCTA+ BXL AJAX REBECQ   10 - 6      VANDERLINDEN
06236   5    14-04-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RP MORLANWELZ   3 - 3      LORAND
06237   5    14-04-17  2215   1069   FC SAINT VAAST FUTS MOLENBEEK   4 - 10      REMY
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07236   5    14-04-17  2030   4044   UFA HOTTON ATLAS LIEGE   5 - 11      CLERBOIS
07231   5    14-04-17  2100   3058   AJS OUGREE SOCA TAVIGNY   2 - 3      DAENEN
07232   5    14-04-17  2100   3051   NEW T HERSTAL LUNCH BASTOGNE   7 - 5      DE CUNTO
07233   5    14-04-17  2115   3084   MG VERVIERS ONU SERAING CL   GS - AR      YILDIZ
07234   5    14-04-17  2120   3079   LECOCQ DISON GOLDEN SERAING   5 - 5      BERTRAND
07235   5    14-04-17  2130   3069   COSM STAVELOT OM DE LIEGE   3 - 5      DECKERS
07237   5    14-04-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT ACT TENNEVILLE   4 - 3      LEONARD

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -     
51802   5    12-05-17  2100   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   -     
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   -     
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   -      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.