Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01251   5    24-04-20  2115   0002   ANNEESSENS BXL ZVC ASSEBROEKE   -     
01252   5    24-04-20  2115   3030   ENGIECHU LIEGE AS CF SCHAERB   -     
01253   5    24-04-20  2115   1035   HCT DOMI MANAG ATLAS LIEGE   -     
01254   5    24-04-20  2115   8222   HOBOKEN STER GS BEO HOBOKEN   -     
01255   5    24-04-20  2115   1072   SO JEUNES DOUR LART BRUXELLES   -     
01256   5    24-04-20  2130   3037   FUTS IP HANNUT ADLSMJFLEMALLE   -     
01257   5    24-04-20  2215   0126   FSG WAVRE GOLD LACHS SRG   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02251   5    24-04-20  2100   1069   FAM LA LOUVIER PETERBOS ANDER   -     
02252   5    24-04-20  2130   1052   RP MORLANWELZ MORATEX LEBBEK   -     
02253   5    24-04-20  2130   1073   MAGIC THULIN ZVK HOVE   -     
02254   5    24-04-20  2130   8310   ALL B BERLAAR REBECQ UNITED   -     
02255   5    24-04-20  2200   8380   HASSANIA MECHE SPORT SOIGNIES   -     
02256   5    24-04-20  2205   1029   CHIEVO LA LOUV ZURENBORG ANTW   -     
02257   5    24-04-20  2215   0116   MFC REBECQ COLOMBUSWEMMEL   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03251   5    24-04-20  2100   0126   ARENATPM WAVRE BENFICA BXL   -     
03252   5    24-04-20  2100   0022   BLOC 5 BXL MI83 OCTA+ BXL   -     
03253   5    24-04-20  2100   3010   BEYNE-ISSIMO HERSTAL 1453   -     
03254   5    24-04-20  2120   0007   ASM ETTERBEEK ME WAVRE LIMAL   -     
03255   5    24-04-20  2130   0030   FUTSAL EVERE BUFFALOPICEVER   -     
03256   5    24-04-20  2200   3010   MJ BIBI LIEGE ESC WAREMME FS   -     
03257   5    24-04-20  2210   9125   ISTB HERENT CELTIC VISE   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04252   5    24-04-20  2000   8380   SAL MECHELEN EUR KRAAIN UTD   -     
04254   5    24-04-20  2100   9069   DWV MAZENZELE SDI ASSE   -     
04255   5    24-04-20  2100   9004   R 79 ETTERBEEK VBOYS VELTEM   -     
04256   5    24-04-20  2200   7616   ATL ST NIKLAAS MACRON TIENEN   -     
04257   5    24-04-20  2215   9085   VILVOORDE UTD FUTSAL PUURS   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05251   5    24-04-20  2100   2042   GEDINNE UNITED PURPL AUVELAIS   -     
05252   5    24-04-20  2100   0021   MSG ERNAGE BORUSS LOYERS   -     
05253   5    24-04-20  2105   1013   BLAMP T BRAINE VDL MANAGE   -     
05254   5    24-04-20  2115   1065   RSFACADE SOIGN M ST JEMEPPE   -     
05256   5    24-04-20  2200   2016   FLORENNES UTD APS OASIS BXL   -     
05257   5    24-04-20  2215   2013   SHAAB RAMILLIE CHAMAL JETTE   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06251   5    24-04-20  2000   1069   AG JUN LA LOUV SICILE PD LOUP   -     
06252   5    24-04-20  2100   1051   ACJ MONTIGNY OLYM BRUNEHAUT   -     
06254   5    24-04-20  2115   1024   FUTSAL FLENU RS LA LOUVIERE   -     
06255   5    24-04-20  2200   1021   RB ERQUELINNES ESP MOLENBEEK   -     
06256   5    24-04-20  2200   1074   LAT LE ROEULX HELLAS THULIN   -     
06257   5    24-04-20  2215   9012   FUTS MOLENBEEK FUTSAL PIETON   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07251   5    24-04-20  2000   3081   MARSEIL WANZE MF OREYE   -     
07254   5    24-04-20  2130   3004   MF STJEAN-SART COSM STAVELOT   -     
07255   5    24-04-20  2140   4011   MF ETALLE BJ LIBRAMONT   -     
07256   5    24-04-20  2210   4028   LS BASTOGNE BF DINANT   -     
07257   5    24-04-20  2210   4033   STE MARIE 87 WAL-Y FALLAIS   -     

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50801   3    15-04-20        50702/51702 50701/51701   -     
50802   3    15-04-20        50704/51704 50703/51703   -