Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01235   1    24-04-17  2045   0106   FACTFUTS LIMAL LART BRUXELLES   4 - 2      DURET M/DURET L
01237   3    26-04-17  2045   8370   FT BORNEMPUURS GIJ FUTS JETTE   4 - 3      ORTEGA/DURET L
01251   5    28-04-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL EUROF TERVUREN   7 - 6      NACKERS/VRANCKEN
01252   5    28-04-17  2115   3030   ERGO FLEMALLE LART BRUXELLES   5 - 1      DUBOIS/DURET L
01255   5    28-04-17  2120   0106   FACTFUTS LIMAL GS BEO HOBOKEN   2 - 4      VAN LAEKEN/HUYGENS
01257   5    28-04-17  2145   8370   FT BORNEMPUURS HCTE LA HESTRE   7 - 1      EMMERY/DESMIT
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02251   5    28-04-17  2100   8222   HOBOKEN STER SICILE PD LOUP   5 - 3      REMY
02252   5    28-04-17  2100   8380   SAL MECHELEN WELKOM SOMBEKE   5 - 0 FF      X
02254   5    28-04-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER MFC MORLANWELZ   4 - 3      VANDERLINDEN
02253   5    28-04-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW RS LA LOUVIERE   4 - 4      NIHOUL
02255   5    28-04-17  2130   1073   MAGIC THULIN RC ANDERLUES   3 - 4      BOUHARMONT
02257   5    28-04-17  2200   8250   FUTSAL HOBOKEN ZVK MORTSEL   4 - 8      LEYS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03236   1    24-04-17  2200   3037   FUTS IP HANNUT ME WAVRE LIMAL   3 - 2      DESMIT
03251   5    28-04-17  2030   3057   MF ESC OREYE G P BRUXELLES   4 - 2      AUDOOR
03252   5    28-04-17  2045   3080   CELTIC VISE ENGIECHU LIEGE   1 - 5      FUMAL
03253   5    28-04-17  2100   3031   DBM P FLERON BOCA JU TIENEN   1 - 4      DERICK
03254   5    28-04-17  2100   3037   PALERMO HANNUT FUTSAL BXL   0 - 6      BAWIN E
03255   5    28-04-17  2115   0126   ARENA WAVRE FUTSAL WEMMEL   5 - 4      DAOUDI
03256   5    28-04-17  2115   3042   FC INTER HUY ME WAVRE LIMAL   4 - 5      ORTEGA
03257   5    28-04-17  2200   0030   FUTSAL EVERE FUTS IP HANNUT   2 - 7      ABARKAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04202   5    28-04-17  2100   9069   DWV MAZENZELE OO KESSEL LO   5 - 3      SENTE
04251   5    28-04-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MAV KAMPENHOUT   6 - 4      BERTRAND
04253   5    28-04-17  2100   6430   PLAK VARSENARE RC KESSEL LO   10 - 7      FILLEE
04257   5    28-04-17  2210   9125   ISTB HERENT DUV BREENDONK   9 - 7      JEHIN
04255   5    28-04-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE MORATEX LEBBEK   6 - 3      DOUAY
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05253   5    28-04-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ASM ETTERBEEK   3 - 5      DECKERS
05254   5    28-04-17  2145   2023   DRENICA NAMUR BORUSS LOYERS   5 - 5      LEBEAU
05255   5    28-04-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 BF DINANT   5 - 5      YILDIZ
05256   5    28-04-17  2150   2037   MFC CLERMONT MF SEILLOIS   12 - 14      GIELEN
05257   5    28-04-17  2200   0024   ESP SCHAERBEEK NOUJOUM NAMUR   2 - 3      DEHAES
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06251   5    28-04-17  2000   1065   INTER SOIGNIES PETERBOS ANDRL   8 - 5      DEDOBBELEER
06252   5    28-04-17  2110   0116   REBECQ UNITED UN CHARLEROI   7 - 5      CLERBOIS
06254   5    28-04-17  2130   1052   RP MORLANWELZ SPORT SOIGNIES   2 - 4      LORAND
06255   5    28-04-17  2130   0220   MI83 OCTA+ BXL SO JEUNES DOUR   5 - 5      PAESEN
06256   5    28-04-17  2145   1051   ACJ MONTIGNY CHIEVO LA LOUV   2 - 3      BAJRAKTARI
06257   5    28-04-17  2215   1069   FC SAINT VAAST AJAX REBECQ   6 - 5      VANDERLINDEN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07175   3    26-04-17  2015   3069   MG VERVIERS COSM STAVELOT   11 - 3      DECKERS
07255   5    28-04-17  2030   4044   UFA HOTTON OM DE LIEGE   5 - 8      VERCAMMEN
07252   5    28-04-17  2100   3051   NEW T HERSTAL AJS OUGREE   15 - 2      LACANNE
07251   5    28-04-17  2115   3058   ONU SERAING CL ACT TENNEVILLE   4 - 5      DE CUNTO
07253   5    28-04-17  2120   3079   LECOCQ DISON SOCA TAVIGNY   11 - 2      KANUSAGI
07254   5    28-04-17  2130   3069   COSM STAVELOT LUNCH BASTOGNE   9 - 4      DAENEN
07256   5    28-04-17  2200   3010   ATLAS LIEGE MG VERVIERS   5 - 3      COLLIN
07257   5    28-04-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT GOLDEN SERAING   5 - 9      LEONARD

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50802   5    28-04-17  2130   7616   ARB HAMME SELKL THULIN   3 - 4      BAWIN R/DURET M
HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   3 - 4      DUBOIS/DURET L
51802   5    12-05-17  2130   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   4 - 2      BLAIRON/NIHOUL
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   4 - 4      VAN LAEKEN
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   11 - 4      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.