Résultats Competition
Change!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01041   5    22-09-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL EUROF TERVUREN   10 - 1      DUBOIS/LEBEAU
01042   5    22-09-17  2115   3037   FUTS IP HANNUT GS BEO HOBOKEN   3 - 5      DESMIT/YILDIZ
01043   5    22-09-17  2130   1073   SELAKL THULIN RZ FUTSAL AND   6 - 1      HUYGENS/DURET M
01044   5    22-09-17  2130   0024   SNOB SCHAERB HCTE LA HESTRE   2 - 3      BLAIRON/VANDERLINDEN
01045   5    22-09-17  2130   7616   ARB HAMME ADLSMJFLEMALLE   10 - 4      ORTEGA/REMY
01046   5    22-09-17  2130   8370   FT BORNEMPUURS RS LA LOUVIERE   5 - 3      NIHOUL M/GIELEN
01047   5    22-09-17  2130   0106   FACTFUTS LIMAL LART BRUXELLES   5 - 1      EMMERY/RASSART
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02061   5    22-09-17  2015   1001   SICILE PD LOUP REBECQ UNITED   2 - 4      CLERBOIS
02012   5    22-09-17  2100   8222   HOBOKEN STER SAL MECHELEN   3 - 1      AUDOOR
02032   5    22-09-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER GIOVENTU MORLZ   5 - 1      BAWIN R
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03091   5    22-09-17  2015   3030   GOLDEN SERAING ENGIECHU LIEGE   3 - 3      BOUHARMONT
03013   5    22-09-17  2100   0015   FUTSAL BXL ATLAS LIEGE   4 - 6      VAN LAEKEN
03063   5    22-09-17  2115   0007   ASM ETTERBEEK ESC OREYE FS   6 - 4      FUMAL

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50001   5    22-09-17  2200   9121   CSK EVERBERG M JAM KRAAINEM   2 - 4      DE CUNTO
50002   5    22-09-17  2100   4009   LG ST-LEGER NOUJOUM NAMUR   3 - 6      SENTE
50003   5    22-09-17  2200   3066   RETINNE CITY R DEV AUVELAIS   6 - 3      RENARD
50004   5    22-09-17  2215   0116   MFC REBECQ TOOG OPVELP   8 - 3      SPRIO
50005   5    22-09-17  2205   1029   CHIEVO LA LOUV V BOYS VELTEM   3 - 5      CLERBOIS
50006   5    22-09-17  2000   6402   V BLANKENBERGE KRAS ANTWERPEN   4 - 2      PAESEN
50007   5    22-09-17  2000   2040   PURPL AUVELAIS RENOVE C LAMB   1 - 4      ELEGEERT
50008   5    22-09-17  2100   0219   BRUXELLES NORD BLAMP T BRAINE   12 - 3      DERICK
50009   5    22-09-17  2000   8303   T ZUID ANTWERP ASSEBROEKE   3 - 9      ABARKAN
50010   5    22-09-17  2200   1010   GM CHAPELLE DESTRIER EVERE   5 - 4      ELEGEERT
50011   5    22-09-17  2100   0021   MSG ERNAGE LS BASTOGNE   6 - 7      COLLIN
50012   5    22-09-17  2200   6408   POMPTJE OUDENB AAB ANTWERPEN   8 - 7      PAESEN
50013   5    22-09-17  2005   1073   HELLAS THULIN CHAMILK P BXL   1 - 2      DURET L
50014   5    22-09-17  2130   3069   COSM STAVELOT SOCA TAVIGNY   3 - 2      LACANNE
50015   5    22-09-17  2130   1074   DIABO BRACQUEG GDF MANAGE   3 - 11      BAWIN E
50016   5    22-09-17  2000   8258   TS WOMMELGEM CERCLE BRUGGE   7 - 5      EL HATIB
50017   5    22-09-17  2100   0020   CDJ ANDERLECHT BL DEV HULDENB   7 - 3      BAJRAKTARI
50018   5    22-09-17  2150   2001   MF SEILLOIS BF DINANT   3 - 3   P 3 - 4      FAUCONNIER
50019   5    22-09-17  2100   9069   DWV MAZENZELE EGEMA BOITSF   5 - 5   P 4 - 3      HEYLEN
50020   5    22-09-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT INT NAMECHE 83   6 - 1      GODFRIND
50021   5    22-09-17  2100   1076   RCS PIETON ACJ MONTIGNY   8 - 7      DOUAY
50022   5    22-09-17  2145   0128   ZVC TIENEN ACT J SCHAERB   0 - 6      NIHOUL E
50023   5    22-09-17  2120   3079   REL LAMB OLNE L NESS JEMEPPE   4 - 7      LOUAI
50024   5    22-09-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK DVS DROGENBOS   1 - 5      VERCAMMEN
50025   5    22-09-17  2000   8314   KATELYNE WAVER SUPERBE OOST   12 - 5      DAENEN
50026   5    22-09-17  2100   3012   OM DE LIEGE JP CJ LEUZE   6 - 2      DECKERS
50027   5    22-09-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ARELER F ARLON   2 - 5      VRANCKEN
50028   5    22-09-17  2115   3020   BARC ANDRIMONT NEW T HERSTAL   4 - 7      BARTHELEMY
50029   5    22-09-17  2100   9119   MAV KAMPENHOUT ARENA WAVRE   5 - 7      SWENNEN
50030   5    22-09-17  2200   6445   EENDR WAREGEM DENDERMONDSE L   5 - 0 FF      YAMAN
50031   5    22-09-17  2210   9125   ISTB HERENT LAT CAL THIEU   6 - 2      DAENEN
50032   5    22-09-17  2200   7639   ATL ST NIKLAAS MIST WEMMEL   0 - 5 FF      NACKERS
50033   5    22-09-17  2200   9124   STEENOKKERZEEL MS MARCHIEN FS   6 - 3      EL HATIB
50034   5    22-09-17  2100   6439   R SUBS OEDELEM HASSANIA MECH   7 - 10      EL ABBOUTI
50035   5    22-09-17  2030   4020   FLOD'JA ORVAL ONU SERAING CL   10 - 5      KANUSAGI