Programma

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 18

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01101   5    29-11-19  2100   3034   GOLD LACHS SRG ANNEESSENS BXL   -      BLAIRON/YILDIZ
01102   5    29-11-19  2115   3030   ENGIECHU LIEGE GS BEO HOBOKEN   -      DURET L/BAWIN R
01103   5    29-11-19  2115   0002   LART BRUXELLES HCT DOMI MANAG   -      DECKERS/VANDERLINDEN
01104   5    29-11-19  2115   3010   ATLAS LIEGE ADLSMJFLEMALLE   -      HUYGENS/PEETERS
01105   5    29-11-19  2115   8222   HOBOKEN STER FSG WAVRE   -      RASSART/REMY
01106   5    29-11-19  2130   0024   AS CF SCHAERB SO JEUNES DOUR   -      DURET M/DESMIT
01107   5    29-11-19  2130   6433   ZVC ASSEBROEKE FUTS IP HANNUT   -      NIHOUL M/ORTEGA
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02101   5    29-11-19  2100   0026   PETERBOS ANDER MFC REBECQ   -      BAJRAKTARI
02102   5    29-11-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW SPORT SOIGNIES   -      JEHIN
02107   5    29-11-19  2100   9070   COLOMBUSWEMMEL HASSANIA MECHE   -      DOUAY
02103   5    29-11-19  2115   0116   REBECQ UNITED CHIEVO LA LOUV   -      CLERBOIS
02104   5    29-11-19  2130   1052   RP MORLANWELZ ZVK HOVE   -      EMMERY
02105   5    29-11-19  2130   1073   MAGIC THULIN FAM LA LOUVIER   -      CAVE
02106   5    29-11-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK ALL B BERLAAR   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03101   5    29-11-19  2035   3082   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -      SPRIO
03102   5    29-11-19  2100   0022   BLOC 5 BXL ARENATPM WAVRE   -      LORAND
03103   5    29-11-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL CELTIC VISE   -      HEYLEN
03104   5    29-11-19  2130   0029   BUFFALOPICEVER ISTB HERENT   -      BAWIN E
03105   5    29-11-19  2130   3051   HERSTAL 1453 ASM ETTERBEEK   -      NIHOUL E
03106   5    29-11-19  2130   0207   BENFICA BXL FUTSAL EVERE   -      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04101   5    29-11-19  2000   9142   MACRON TIENEN SAL MECHELEN   -      FAUCONNIER
04103   5    29-11-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK FUTSAL PUURS   -      VRANCKEN
04104   5    29-11-19  2100   9063   SDI ASSE FUTSAL BXL   -      CASTILLO
04102   5    29-11-19  2105   9125   VBOYS VELTEM ATL ST NIKLAAS   -      KAPLAN
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05101   5    29-11-19  2000   0210   APS OASIS BXL MSG ERNAGE   -      VAN LAEKEN
05102   5    29-11-19  2000   1020   RSFACADE SOIGN ESP SCHAERBEEK   -      COUDEVILLE
05103   5    29-11-19  2115   1035   VDL MANAGE SHAAB RAMILLIE   -      SENTE
05104   5    29-11-19  2115   2027   BORUSS LOYERS PURPL AUVELAIS   -      X
05105   5    29-11-19  2120   2020   M ST JEMEPPE FLORENNES UTD   -      DE CUNTO
05106   5    29-11-19  2130   0009   CHAMAL JETTE GEDINNE UNITED   -      VAN LAEKEN
05107   5    29-11-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 BLAMP T BRAINE   -      LIEFFERINCKX
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06101   5    29-11-19  2000   1069   AG JUN LA LOUV JC ECAUSSINNES   -      EL ABBOUTI
06102   5    29-11-19  2100   1001   SICILE PD LOUP FUTSAL FLENU   -      MAGER
06103   5    29-11-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE ACJ MONTIGNY   -      EL HATIB
06104   5    29-11-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT RB ERQUELINNES   -      FERRANTE
06105   5    29-11-19  2110   1076   FUTSAL PIETON LAT LE ROEULX   -      DUBOIS
06106   5    29-11-19  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT HELLAS THULIN   -      SENAL
06107   5    29-11-19  2215   9012   ESP MOLENBEEK FUTS MOLENBEEK   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07101   5    29-11-19  2030   3057   MF OREYE WAL-Y FALLAIS   -      STASSIN
07102   5    29-11-19  2100   2010   BF DINANT MF STJEAN-SART   -      COLLIN
07103   5    29-11-19  2115   3086   GLASG HACCOURT CELTIC NASSOGN   -      DUMOULIN
07105   5    29-11-19  2130   3069   COSM STAVELOT STE MARIE 87   -      AUDOOR
07106   5    29-11-19  2140   4011   MF ETALLE LS BASTOGNE   -      LACANNE

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50201   5    13-12-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN FUTSAL BXL   -     
50202   5    13-12-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES HERMANO JUMET   -     
50203   5    13-12-19  2100   0210   APS OASIS BXL RC P KESSEL LO   -     
50204   5    13-12-19  2100   4001   RACING ARLON HELLAS THULIN   -     
50205   5    13-12-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK FAM LA LOUVIER   -     
50206   5    13-12-19        MINI83CTA+ BXL MFC REBECQ   -     
50207   5    13-12-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CELTIC VISE   -     
50208   5    13-12-19  2215   0116   REBECQ UNITED GLASG HACCOURT   -     
50209   5    13-12-19  2130   8310   ALL B BERLAAR VBOYS VELTEM   -     
50210   5    13-12-19  2130   1073   MAGIC THULIN ZURENBORG ANTW   -     
50211   5    13-12-19        CHAMAL JETTE COLOMBUSWEMMEL   -     
50212   5    13-12-19        HERSTAL 1453 BUFFALOPICEVER   -     
50213   5    13-12-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BL DEV HULDENB   -     
50214   5    13-12-19  2215   2016   FLORENNES UTD SHAAB RAMILLIE   -      BAWIN R
50215   5    13-12-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT ARENATPM WAVRE   -     
50216   5    13-12-19  2200   1029   FC SAINT VAAST ESP MOLENBEEK   -     
50217   5    13-12-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK ISTB HERENT   -     
50218   5    13-12-19  2200   3057   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -