Programma

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 31

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01131   5    02-03-18  2100   0002   BASIC-FIT BXL RS LA LOUVIERE   -      NIHOUL M/HUYGENS
01212   5    02-03-18  2115   8222   GS BEO HOBOKEN SNOB SCHAERB   -      X
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02191   5    02-03-18  2015   1065   SPORT SOIGNIES ZURENBORG ANTW   -      PEETERS
02146   5    02-03-18  2115   8223   ZVK HOVE NAPOLI STEKENE   -      BOUHARMONT
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03172   5    02-03-18  2045   3080   CELTIC VISE DBM P FLERON   -      BAWIN E
03146   5    02-03-18  2200   0017   ALBACARS BERCH FUTSAL EVERE   -      ABARKAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04203   5    02-03-18  2100   9069   DWV MAZENZELE MORATEX LEBBEK   -      EL HATIB
04245   5    02-03-18  2100   9063   SDI ASSE R HERK DE STAD   -      CASTILLO
04214   5    02-03-18  2205   8266   DUV BREENDONK KATELYNE WAVER   -      EL ABBOUTI
04206   5    02-03-18  2210   9125   ISTB HERENT MI83 OCTA+ BXL   -      RENARD
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05234   5    02-03-18  2130   1052   RP MORLANWELZ NOUJOUM NAMUR   -      LORAND
05216   5    02-03-18  2150   2001   INT NAMECHE 83 ARENA WAVRE   -      KANUSAGI
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06262   5    02-03-18  2100   3012   OM DE LIEGE ACT J SCHAERB   -      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07172   5    02-03-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY ONU SERAING CL   -      LEONARD
07202   5    02-03-18  2030   4050   ACT TENNEVILLE ARELER F ARLON   -      FAUCONNIER

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50701   5    02-03-18  2130   7616   ARB HAMME FT BORNEMPUURS   -      EMMERY/VANDERLINDEN
50702   5    02-03-18  2130   1073   SELAKL THULIN SNOB SCHAERB   -      LEBEAU/REMY
50704   5    02-03-18  2100   3051   NEW T HERSTAL LART BRUXELLES   -      DESMIT/DURET L
HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51703   5    02-03-18  2115   8222   GS HOBOKEN ZVC ASSEBROEKE   -     
DAMES DAMES
71701   5    02-03-18  2100   3049   JS LINCENT MADRY CHARLERO   -      DUBOIS
71702   5    02-03-18  2100   3014   VOLVO CALAMINE RED B&G BXL   -      ORTEGA
71703   5    02-03-18  2000   9159   SCHOL LEUVEN BEBOLITAS BRUS   -      SENTE
71704   7    04-03-18  1800   6421   SWAF L BEERNEM UCCLE ACT FF   -      FILLEE