Programma

Programma Volgende Week / Programme Semaine Prochaine 30

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01201   5    22-02-19  2100   0002   BASIC-FIT BXL HOBOKEN STER   -      YILDIZ/LEBEAU
01202   5    22-02-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ADLSACFLEMALLE   -      HUYGENS/DECKERS
01203   5    22-02-19  2130   0024   AS CF SCHAERB HCTE LA HESTRE   -      DUBOIS/REMY
01204   5    22-02-19  2130   7616   ARB HAMME FACTFUTS LIMAL   -      VANDERLINDEN/DESMIT
01205   5    22-02-19  2130   3030   ENGIECHU LIEGE FUTS IP HANNUT   -      EMMERY/BAWIN R
01206   5    22-02-19  2145   0030   FUTSAL EVERE LART BRUXELLES   -      RASSART/ORTEGA
01207   5    22-02-19  2215   8238   ANADOLU STEKEN ZVK HOVE   -      BLAIRON/DURET L
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02201   5    22-02-19  2100   1029   RS LA LOUVIERE REBECQ UNITED   -      LACANNE
02202   5    22-02-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER SPORT SOIGNIES   -      NIHOUL M
02204   5    22-02-19  2100   8308   ZURENBORG ANTW SO JEUNES DOUR   -      SPRIO
02203   5    22-02-19  2115   1001   SICILE PD LOUP EUROF TERVUREN   -      HEYLEN
02205   5    22-02-19  2130   8310   ALL B BERLAAR UNION WEMMEL   -      DEHAES
02206   5    22-02-19  2130   1073   MAGIC THULIN CHIEVO LA LOUV   -      LOUAI
02207   5    22-02-19  2200   6442   ZVC ASSEBROEKE RP MORLANWELZ   -      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03201   5    22-02-19  2015   3030   GOLD LACHS SRG O LECOCQ DISON   -      JEHIN
03202   5    22-02-19  2045   3080   CELTIC VISE ESC OREYE FS   -      CLERBOIS
03205   5    22-02-19  2130   0029   PICARDIE EVERE ASM ETTERBEEK   -      PEETERS
03206   5    22-02-19  2200   3010   ATLAS LIEGE ME WAVRE LIMAL   -      NACKERS
03207   5    22-02-19  2215   9085   VILVOORDE UTD MJ BIBI LIEGE   -      DOUAY
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04201   5    22-02-19  2000   8314   KATELYNE WAVER MORATEX LEBBEK   -      EL ABBOUTI
04202   5    22-02-19  2100   9063   SDI ASSE LEUVEN CENTRAL   -      FUMAL
04203   5    22-02-19  2100   0015   FUTSAL BXL DWV MAZENZELE   -      BAWIN E
04204   5    22-02-19  2105   9125   VBOYS VELTEM ATL ST NIKLAAS   -      NIHOUL E
04206   5    22-02-19  2205   8266   FUTSAL PUURS R 79 ETTERBEEK   -      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05202   5    22-02-19  2100   0028   BLOC 5 BXL SHAAB OPPREBAI   -      VAN LAEKEN
05204   5    22-02-19  2115   1035   VDL MANAGE INT NAMECHE 83   -      BAJRAKTARI
05205   5    22-02-19  2115   0126   ARENA WAVRE ESP SCHAERBEEK   -      RENARD
05206   5    22-02-19  2120   2020   M ST JEMEPPE PURPL AUVELAIS   -      AUDOOR
05207   5    22-02-19  2200   0019   ACT J SCHAERB DRENICA NAMUR   -      YAMAN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06063   1    18-02-19  2000   1024   FUTSAL FLENU CHAMAL JETTE   -      CLERBOIS
06202   5    22-02-19  2000   0026   PETERBOS ANDER ISOFULL PIETON   -      COUDEVILLE
06201   5    22-02-19  2015   2016   FLORENNES UTD DRUGHI BERNIS   -      KANUSAGI
06204   5    22-02-19  2100   0020   CDJ ANDERLECHT CHAMAL JETTE   -      VRANCKEN
06205   5    22-02-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE MFC REBECQ   -      DE CUNTO
06203   5    22-02-19  2115   1024   FUTSAL FLENU MSG ERNAGE   -      EL HATIB
06206   5    22-02-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK LAT LE ROEULX   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07201   5    22-02-19  2000   2002   BS ANHEE ONU SERAING CL   -      LORAND
07202   5    22-02-19  2030   3057   MF OREYE HERSTAL 1453   -      SENTE
07204   5    22-02-19  2115   2027   BORUSS LOYERS LS BASTOGNE   -      CASTILLO
07205   5    22-02-19  2115   3086   GLASG HACCOURT BJ LIBRAMONT   -      MINHAL
07206   5    22-02-19  2140   4011   MF ETALLE COSM STAVELOT   -      COLLIN
07207   5    22-02-19  2210   4033   STE MARIE 87 GEDINNE UNITED   -      CAVE