Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01241   5    03-04-20  2100   3034   GOLD LACHS SRG SO JEUNES DOUR   -     
01242   5    03-04-20  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE GS BEO HOBOKEN   -     
01243   5    03-04-20  2115   0002   LART BRUXELLES ANNEESSENS BXL   -     
01244   5    03-04-20  2115   3010   ATLAS LIEGE FUTS IP HANNUT   -     
01245   5    03-04-20  2115   8222   HOBOKEN STER ENGIECHU LIEGE   -     
01246   5    03-04-20  2130   0024   AS CF SCHAERB FSG WAVRE   -     
01247   5    03-04-20  2130   6442   ZVC ASSEBROEKE HCT DOMI MANAG   -     
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02241   5    03-04-20  2100   0026   PETERBOS ANDER ALL B BERLAAR   -     
02242   5    03-04-20  2100   8308   ZURENBORG ANTW HASSANIA MECHE   -     
02247   5    03-04-20  2100   9070   COLOMBUSWEMMEL CHIEVO LA LOUV   -     
02244   5    03-04-20  2115   0116   REBECQ UNITED MFC REBECQ   -     
02245   5    03-04-20  2130   1073   MAGIC THULIN RP MORLANWELZ   -     
02246   5    03-04-20  2200   7610   MORATEX LEBBEK FAM LA LOUVIER   -     
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03241   5    03-04-20  2035   3082   ESC WAREMME FS ARENATPM WAVRE   -     
03242   5    03-04-20  2100   3080   CELTIC VISE MI83 OCTA+ BXL   -     
03244   5    03-04-20  2115   0126   ME WAVRE LIMAL ISTB HERENT   -     
03245   5    03-04-20  2130   0029   BUFFALOPICEVER ASM ETTERBEEK   -     
03246   5    03-04-20  2130   3051   HERSTAL 1453 FUTSAL EVERE   -     
03247   5    03-04-20  2130   0207   BENFICA BXL BEYNE-ISSIMO   -     
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04241   5    03-04-20  2000   9142   MACRON TIENEN FUTSAL BXL   -     
04135   5    03-04-20  2100   9004   R 79 ETTERBEEK SDI ASSE   -     
04242   5    03-04-20  2105   9125   VBOYS VELTEM DWV MAZENZELE   -     
04244   5    03-04-20  2130   7606   HAVERA DENDERM FUTSAL PUURS   -     
04245   5    03-04-20  2200   9178   EUR KRAAIN UTD STEENOKKERZEEL   -     
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05241   5    03-04-20  2000   0210   APS OASIS BXL SHAAB RAMILLIE   -     
05242   5    03-04-20  2005   2040   PURPL AUVELAIS ESP SCHAERBEEK   -     
05243   5    03-04-20  2115   1035   VDL MANAGE FLORENNES UTD   -     
05244   5    03-04-20  2115   2027   BORUSS LOYERS GEDINNE UNITED   -     
05245   5    03-04-20  2120   2020   M ST JEMEPPE BLAMP T BRAINE   -     
05246   5    03-04-20  2130   0009   CHAMAL JETTE MSG ERNAGE   -     
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06241   5    03-04-20  2100   1001   SICILE PD LOUP RB ERQUELINNES   -     
06242   5    03-04-20  2100   1029   RS LA LOUVIERE FUTS MOLENBEEK   -     
06243   5    03-04-20  2100   0020   CDJ ANDERLECHT AG JUN LA LOUV   -     
06246   5    03-04-20  2115   1078   OLYM BRUNEHAUT LAT LE ROEULX   -     
06247   5    03-04-20  2215   9012   ESP MOLENBEEK FUTSAL FLENU   -     
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07242   5    03-04-20  2030   3057   MF OREYE STE MARIE 87   -     
07243   5    03-04-20  2100   2010   BF DINANT CELTIC NASSOGN   -     
07244   5    03-04-20  2115   3086   GLASG HACCOURT LS BASTOGNE   -     
07245   5    03-04-20  2130   3069   COSM STAVELOT MARSEIL WANZE   -     

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   3    29-04-20        50701/51701 50702/51702   -     
51802   3    29-04-20        50703/51703 50704/51704   -     
DAMES DAMES
70801              SWAF L BEERNEM 70701   -     
70802