Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01091   5    22-11-19  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE ZVC ASSEBROEKE   -      EMMERY/BLAIRON
01092   5    22-11-19  2115   0002   ANNEESSENS BXL AS CF SCHAERB   -      REMY/YILDIZ
01093   5    22-11-19  2115   1035   HCT DOMI MANAG GOLD LACHS SRG   -      ORTEGA/PEETERS
01094   5    22-11-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ATLAS LIEGE   -      NIHOUL M/HUYGENS
01095   5    22-11-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR HOBOKEN STER   -      DURET L/RASSART
01096   5    22-11-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT LART BRUXELLES   -      BAWIN R/DURET M
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02092   5    22-11-19  2100   8223   ZVK HOVE ZURENBORG ANTW   -      DESMIT
02093   5    22-11-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES COLOMBUSWEMMEL   -      SPRIO
02094   5    22-11-19  2130   8310   ALL B BERLAAR MAGIC THULIN   -      HEYLEN
02095   5    22-11-19  2200   8380   HASSANIA MECHE REBECQ UNITED   -      YAMAN
02096   5    22-11-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV PETERBOS ANDER   -      DECKERS
02097   5    22-11-19  2215   0116   MFC REBECQ MORATEX LEBBEK   -      LORAND
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03091   5    22-11-19  2100   3080   CELTIC VISE BUFFALOPICEVER   -      VANDERLINDEN
03093   5    22-11-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO BLOC 5 BXL   -      DUBOIS
03094   5    22-11-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK BENFICA BXL   -      DOUAY
03095   5    22-11-19  2130   0030   FUTSAL EVERE ESC WAREMME FS   -      LACANNE
03096   5    22-11-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL ME WAVRE LIMAL   -      JEHIN
03097   5    22-11-19  2210   9125   ISTB HERENT HERSTAL 1453   -      COUDEVILLE
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04124   1    18-11-19  2130   7641   HAVERA DENDERM STEENOKKERZEEL   3 - 3      COUDEVILLE
04092   5    22-11-19  2000   8380   SAL MECHELEN SDI ASSE   -      YAMAN
04093   5    22-11-19  2000   9124   STEENOKKERZEEL MACRON TIENEN   -      CASTILLO
04091   5    22-11-19  2100   0028   FUTSAL BXL VBOYS VELTEM   -      VRANCKEN
04094   5    22-11-19  2100   9069   DWV MAZENZELE R 79 ETTERBEEK   -      SENTE
04097   5    22-11-19  2205   8266   FUTSAL PUURS EUR KRAAIN UTD   -      CASTILLO
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05091   5    22-11-19  2005   2040   PURPL AUVELAIS CHAMAL JETTE   -      EL HATIB
05092   5    22-11-19  2100   2042   GEDINNE UNITED APS OASIS BXL   -      COLLIN
05093   5    22-11-19  2100   0021   MSG ERNAGE VDL MANAGE   -      EL ABBOUTI
05094   5    22-11-19  2105   1013   BLAMP T BRAINE RSFACADE SOIGN   -      BAWIN E
05095   5    22-11-19  2200   2016   FLORENNES UTD INT NAMECHE 83   -      FUMAL
05097   5    22-11-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK BORUSS LOYERS   -      VANDERWEGEN
05096   5    22-11-19  2215   2014   SHAAB RAMILLIE M ST JEMEPPE   -      MAGER
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06091   5    22-11-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY ESP MOLENBEEK   -      DE CUNTO
06092   5    22-11-19  2115   1073   HELLAS THULIN FUTSAL PIETON   -      RENARD
06093   5    22-11-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CDJ ANDERLECHT   -      VAN LAEKEN
06094   5    22-11-19  2200   1021   RB ERQUELINNES AG JUN LA LOUV   -      SENAL
06095   5    22-11-19  2200   1018   JC ECAUSSINNES OLYM BRUNEHAUT   -      BAJRAKTARI
06096   5    22-11-19  2200   1074   LAT LE ROEULX RS LA LOUVIERE   -      NIHOUL E
06097   5    22-11-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK SICILE PD LOUP   -      EL HATIB
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07091   5    22-11-19  2000   3081   MARSEIL WANZE BF DINANT   -      MAGER
07092   5    22-11-19  2100   3027   WAL-Y FALLAIS COSM STAVELOT   -      CAVE
07093   5    22-11-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT MF OREYE   -      LEONARD
07094   5    22-11-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN MF ETALLE   -      FERRANTE
07095   5    22-11-19  2130   3004   MF STJEAN-SART GLASG HACCOURT   -      AUDOOR

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50201   5    13-12-19  2100   4026   CELTIC NASSOGN FUTSAL BXL   -     
50202   5    13-12-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES HERMANO JUMET   -     
50203   5    13-12-19  2100   0210   APS OASIS BXL RC P KESSEL LO   -     
50204   5    13-12-19  2100   4001   RACING ARLON HELLAS THULIN   -     
50205   5    13-12-19  2120   0007   ASM ETTERBEEK FAM LA LOUVIER   -     
50206   5    13-12-19        MINI83CTA+ BXL MFC REBECQ   -     
50207   5    13-12-19  2130   1024   FUTSAL FLENU CELTIC VISE   -     
50208   5    13-12-19  2215   0116   REBECQ UNITED GLASG HACCOURT   -     
50209   5    13-12-19  2130   8310   ALL B BERLAAR VBOYS VELTEM   -     
50210   5    13-12-19  2130   1073   MAGIC THULIN ZURENBORG ANTW   -     
50211   5    13-12-19        CHAMAL JETTE COLOMBUSWEMMEL   -     
50212   5    13-12-19        HERSTAL 1453 BUFFALOPICEVER   -     
50213   5    13-12-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BL DEV HULDENB   -     
50214   5    13-12-19  2215   2016   FLORENNES UTD SHAAB RAMILLIE   -      BAWIN R
50215   5    13-12-19  2100   4023   BJ LIBRAMONT ARENATPM WAVRE   -     
50216   5    13-12-19  2200   1029   FC SAINT VAAST ESP MOLENBEEK   -     
50217   5    13-12-19  2215   9012   FUTS MOLENBEEK ISTB HERENT   -     
50218   5    13-12-19  2200   3057   ESC WAREMME FS BEYNE-ISSIMO   -