Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01241   5    20-04-18  2100   1029   RS LA LOUVIERE SELAKL THULIN   4 - 6      RASSART/ORTEGA
01242   5    20-04-18  2115   3030   ADLSMJFLEMALLE RZ FUTSAL AND   7 - 2      BLAIRON/LEBEAU
01243   5    20-04-18  2115   1035   HCTE LA HESTRE GS BEO HOBOKEN   3 - 4      BAWIN R/VANDERLINDEN
01247   5    20-04-18  2115   9085   FACTFUTS LIMAL ARB HAMME   3 - 6      NIHOUL M/YILDIZ
01244   5    20-04-18  2130   0024   SNOB SCHAERB BASIC-FIT BXL   6 - 6      DUBOIS/DURET M
01245   5    20-04-18  2130   8370   FT BORNEMPUURS FUTS IP HANNUT   7 - 5      DESMIT/EMMERY
01246   5    20-04-18  2130   0002   LART BRUXELLES EUROF TERVUREN   8 - 3      REMY/GIELEN
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02222   3    18-04-18  2100   1052   GIOVENTU MORLZ RC ANDERLUES   3 - 0      LEBEAU
02262   3    18-04-18  2200   1065   SPORT SOIGNIES NAPOLI STEKENE   2 - 5      PEETERS
02241   5    20-04-18  2015   1001   SICILE PD LOUP RC ANDERLUES   4 - 1      JEHIN
02242   5    20-04-18  2100   8222   HOBOKEN STER ZURENBORG ANTW   8 - 3      YAMAN
02243   5    20-04-18  2100   1069   FAM LA LOUVIER NAPOLI STEKENE   3 - 5      DURET L
02244   5    20-04-18  2100   8380   SAL MECHELEN GIOVENTU MORLZ   4 - 4      VRANCKEN
02245   5    20-04-18  2115   0116   REBECQ UNITED SPORT SOIGNIES   6 - 3      AUDOOR
02246   5    20-04-18  2130   1072   SO JEUNES DOUR ZVK HOVE   8 - 2      BAWIN E
02247   5    20-04-18  2130   1073   MAGIC THULIN ALL B BERLAAR   6 - 3      GODFRIND
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03241   5    20-04-18  2030   3057   ESC OREYE FS CELTIC VISE   6 - 6      DERICK
03242   5    20-04-18  2100   0015   FUTSAL BXL O LECOCQ DISON   4 - 5      CLERBOIS
03243   5    20-04-18  2115   0007   ASM ETTERBEEK GOLDEN SERAING   NG - NJ      SENTE
03245   5    20-04-18  2115   9142   BOCA JU TIENEN DBM P FLERON   4 - 17      PEETERS
03246   5    20-04-18  2115   0126   ME WAVRE LIMAL FUTSAL EVERE   3 - 4      DECKERS
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04241   5    20-04-18  2000   9119   MAV KAMPENHOUT ISTB HERENT   5 - 8      BOUHARMONT
04243   5    20-04-18  2100   9069   DWV MAZENZELE LEUVEN CENTRAL   4 - 2      DOUAY
04244   5    20-04-18  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MI83 OCTA+ BXL   4 - 5      KANUSAGI
04247   5    20-04-18  2200   0029   DESTRIER EVERE DUV BREENDONK   17 - 3      EL ABBOUTI
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05241   5    20-04-18  2000   2040   PURPL AUVELAIS ARENA WAVRE   2 - 6      DEDOBBELEER
05245   5    20-04-18  2100   1051   ACJ MONTIGNY L NESS JEMEPPE   11 - 4      LACANNE
05242   5    20-04-18  2120   2020   M ST JEMEPPE GDF MANAGE   3 - 3      DE CUNTO
05243   5    20-04-18  2130   1052   RP MORLANWELZ INT NAMECHE 83   5 - 0 FF      CASTILLO
05244   5    20-04-18  2145   2028   NOUJOUM NAMUR ESP SCHAERBEEK   8 - 4      COLLIN
05246   5    20-04-18  2145   2023   DRENICA NAMUR CHAMILK P BXL   9 - 13      NIHOUL E
05247   5    20-04-18  2150   2001   MF SEILLOIS MS MARCHIEN FS   10 - 6      DAENEN
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06242   5    20-04-18  2000   1065   INTER SOIGNIES MFC REBECQ   2 - 7      RENARD
06241   5    20-04-18  2005   1073   HELLAS THULIN CHIEVO LA LOUV   1 - 5      GODFRIND
06244   5    20-04-18  2100   0020   CDJ ANDERLECHT MSG ERNAGE   5 - 7      VERCAMMEN
06246   5    20-04-18  2100   1076   RCS PIETON PETERBOS ANDER   6 - 15      SPRIO
06247   5    20-04-18  2215   9012   FUTS MOLENBEEK ACT J SCHAERB   6 - 5      HEYLEN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07241   5    20-04-18  2000   2002   BS ANHEE BEYNE-ISSIMO   3 - 3      BAJRAKTARI
07242   5    20-04-18  2005   4028   SOCA TAVIGNY ARELER F ARLON   11 - 5      LORAND
07243   5    20-04-18  2030   4050   ACT TENNEVILLE BF DINANT   0 - 6      LOUAI
07244   5    20-04-18  2115   3058   ONU SERAING CL BJ LIBRAMONT   4 - 6      PAESEN
07245   5    20-04-18  2115   2027   BORUSS LOYERS LS BASTOGNE   6 - 5      FAUCONNIER

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50801   3    18-04-18  2130   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   2 - 6      BAWIN R/BLAIRON

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.