Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01235   1    24-04-17  2045   0106   FACTFUTS LIMAL LART BRUXELLES   4 - 2      DURET M/DURET L
01237   3    26-04-17  2045   8370   FT BORNEMPUURS GIJ FUTS JETTE   -      ORTEGA/DURET L
01251   5    28-04-17  2100   0002   BASIC-FIT BXL EUROF TERVUREN   -      NACKERS/VRANCKEN
01252   5    28-04-17  2115   3030   ERGO FLEMALLE LART BRUXELLES   -      DUBOIS/DURET L
01255   5    28-04-17  2120   0106   FACTFUTS LIMAL GS BEO HOBOKEN   -      VAN LAEKEN/HUYGENS
01257   5    28-04-17  2145   8370   FT BORNEMPUURS HCTE LA HESTRE   -      EMMERY/DESMIT
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02251   5    28-04-17  2100   8222   HOBOKEN STER SICILE PD LOUP   -      REMY
02252   5    28-04-17  2100   8380   SAL MECHELEN WELKOM SOMBEKE   -      RASSART
02254   5    28-04-17  2100   1069   FAM LA LOUVIER MFC MORLANWELZ   -      VANDERLINDEN
02253   5    28-04-17  2115   8308   ZURENBORG ANTW RS LA LOUVIERE   -      NIHOUL
02255   5    28-04-17  2130   1073   MAGIC THULIN RC ANDERLUES   -      BOUHARMONT
02257   5    28-04-17  2200   8250   FUTSAL HOBOKEN ZVK MORTSEL   -      LEYS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03236   1    24-04-17  2200   3037   FUTS IP HANNUT ME WAVRE LIMAL   -      DESMIT
03251   5    28-04-17  2030   3057   MF ESC OREYE G P BRUXELLES   -      AUDOOR
03252   5    28-04-17  2045   3080   CELTIC VISE ENGIECHU LIEGE   -      FUMAL
03253   5    28-04-17  2100   3031   DBM P FLERON BOCA JU TIENEN   -      DERICK
03254   5    28-04-17  2100   3037   PALERMO HANNUT FUTSAL BXL   -      BAWIN E
03255   5    28-04-17  2115   0126   ARENA WAVRE FUTSAL WEMMEL   -      DAOUDI
03256   5    28-04-17  2115   3042   FC INTER HUY ME WAVRE LIMAL   -      ORTEGA
03257   5    28-04-17  2200   0030   FUTSAL EVERE FUTS IP HANNUT   -      ABARKAN
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04202   5    28-04-17  2100   9069   DWV MAZENZELE OO KESSEL LO   -      SENTE
04251   5    28-04-17  2100   9004   R 79 ETTERBEEK MAV KAMPENHOUT   -      BERTRAND
04253   5    28-04-17  2100   6430   PLAK VARSENARE RC KESSEL LO   -      FILLEE
04257   5    28-04-17  2210   9125   ISTB HERENT DUV BREENDONK   -      JEHIN
04255   5    28-04-17  2215   8238   NAPOLI STEKENE MORATEX LEBBEK   -      DOUAY
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05253   5    28-04-17  2120   2020   M ST JEMEPPE ASM ETTERBEEK   -      DECKERS
05254   5    28-04-17  2145   2023   DRENICA NAMUR BORUSS LOYERS   -      LEBEAU
05255   5    28-04-17  2150   2001   INT NAMECHE 83 BF DINANT   -      YILDIZ
05256   5    28-04-17  2150   2037   MFC CLERMONT MF SEILLOIS   -      GIELEN
05257   5    28-04-17  2200   0024   ESP SCHAERBEEK NOUJOUM NAMUR   -      DEHAES
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06251   5    28-04-17  2000   1065   INTER SOIGNIES PETERBOS ANDRL   -      DEDOBBELEER
06252   5    28-04-17  2110   0116   REBECQ UNITED UN CHARLEROI   -      CLERBOIS
06254   5    28-04-17  2130   1052   RP MORLANWELZ SPORT SOIGNIES   -      LORAND
06255   5    28-04-17  2130   0220   MI83 OCTA+ BXL SO JEUNES DOUR   -      PAESEN
06256   5    28-04-17  2145   1051   ACJ MONTIGNY CHIEVO LA LOUV   -      BAJRAKTARI
06257   5    28-04-17  2215   1069   FC SAINT VAAST AJAX REBECQ   -      VANDERLINDEN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07175   3    26-04-17  2015   3069   MG VERVIERS COSM STAVELOT   -      DECKERS
07255   5    28-04-17  2030   4044   UFA HOTTON OM DE LIEGE   -      VERCAMMEN
07252   5    28-04-17  2100   3051   NEW T HERSTAL AJS OUGREE   -      LACANNE
07251   5    28-04-17  2115   3058   ONU SERAING CL ACT TENNEVILLE   -      DE CUNTO
07253   5    28-04-17  2120   3079   LECOCQ DISON SOCA TAVIGNY   -      KANUSAGI
07254   5    28-04-17  2130   3069   COSM STAVELOT LUNCH BASTOGNE   -      DAENEN
07256   5    28-04-17  2200   3010   ATLAS LIEGE MG VERVIERS   -      COLLIN
07257   5    28-04-17  2200   4023   BJ LIBRAMONT GOLDEN SERAING   -      LEONARD

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50802   5    28-04-17  2130   7616   ARB HAMME SELKL THULIN   -      BAWIN R/DURET M
HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   5    12-05-17  2115   8222   GS BEO HOBOKEN FT BORNEMPUURS   -     
51802   5    12-05-17  2100   1073   SELAKL THULIN ARB HAMME   -     
DAMES DAMES
71801   5    12-05-17  2000   1041   MADRY CHARLERO VOLVO CALAMINE   -     
71802   5    12-05-17  2100   9158   SCHOLL LEUVEN JS LINCENT   -      SENTE

Play Offs

BEHOUD of BIJKOMENDE STIJGER 1° NAT.
MAINTIEN ou MONTANT SUPPLEMENTAIRE 1° NAT.