Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01207   3    10-04-19  2215   8223   ANADOLU STEKEN ZVK HOVE   7 - 2      BLAIRON/DURET L
01171   5    12-04-19  2100   8223   ZVK HOVE BASIC-FIT BXL   7 - 7      BAWIN R/LEBEAU
01172   5    12-04-19  2115   8222   GS BEO HOBOKEN ANADOLU STEKEN   8 - 3      RASSART/DUBOIS
01173   5    12-04-19  2115   3030   ADLSACFLEMALLE HCTE LA HESTRE   8 - 4      HUYGENS/YILDIZ
01174   5    12-04-19  2115   0002   LART BRUXELLES ENGIECHU LIEGE   5 - 3      ORTEGA/REMY
01175   5    12-04-19  2130   0106   FACTFUTS LIMAL AS CF SCHAERB   5 - 10      BLAIRON/VANDERLINDEN
01176   5    12-04-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT HOBOKEN STER   6 - 2      DESMIT/DURET M
01177   5    12-04-19  2145   0030   FUTSAL EVERE ARB HAMME   3 - 4      EMMERY/NIHOUL M
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02171   5    12-04-19  2100   9070   UNION WEMMEL REBECQ UNITED   7 - 3      DE CUNTO
02172   5    12-04-19  2100   1069   FAM LA LOUVIER MAGIC THULIN   9 - 4      PEETERS
02173   5    12-04-19  2100   9177   EUROF TERVUREN ZVC ASSEBROEKE   3 - 10      DECKERS
02174   5    12-04-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES ZURENBORG ANTW   13 - 4      NIHOUL E
02175   5    12-04-19  2130   8310   ALL B BERLAAR SICILE PD LOUP   8 - 5      YAMAN
02176   5    12-04-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR RP MORLANWELZ   10 - 2      SPRIO
02177   5    12-04-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV RS LA LOUVIERE   6 - 3      CLERBOIS
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03171   5    12-04-19  2030   3057   ESC OREYE FS RENOVE C LAMB   17 - 0      LACANNE
03172   5    12-04-19  2115   3079   O LECOCQ DISON MJ BIBI LIEGE   7 - 3      DOUAY
03173   5    12-04-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL BEYNE-ISSIMO   3 - 3      FAUCONNIER
03175   5    12-04-19  2115   0007   ASM ETTERBEEK VILVOORDE UTD   7 - 3      NACKERS
03176   5    12-04-19  2200   3010   ATLAS LIEGE PICARDIE EVERE   7 - 4      GODFRIND
03177   5    12-04-19  2200   9085   MI83 OCTA+ BXL GOLD LACHS SRG   2 - 5      FUMAL
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04171   5    12-04-19  2100   9004   R 79 ETTERBEEK VBOYS VELTEM   2 - 14      LEYS
04172   5    12-04-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK FUTSAL BXL    7 - 4      EL HATIB
04173   5    12-04-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS HASSANIA MECHE   2 - 3      COUDEVILLE
04176   5    12-04-19  2210   9125   ISTB HERENT DWV MAZENZELE   2 - 2      MINHAL
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05172   5    12-04-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY ARENA WAVRE   5 - 6      HEYLEN
05174   5    12-04-19  2115   1035   VDL MANAGE ACT J SCHAERB   8 - 4      EL ABBOUTI
05173   5    12-04-19  2130   2028   DRENICA NAMUR RSFACADE SOIGN   7 - 5      KANUSAGI
05175   5    12-04-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 PURPL AUVELAIS   9 - 1      CASTILLO
05177   5    12-04-19  2215   0115   SHAAB OPPREBAI M ST JEMEPPE   8 - 2      DEHAES
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06172   3    10-04-19  2205   0009   CHAMAL JETTE BLAMP T BRAINE   5 - 4      EL HATIB
06171   5    12-04-19  2015   2016   FLORENNES UTD CDJ ANDERLECHT   5 - 3      RENARD
06173   5    12-04-19  2100   0021   MSG ERNAGE PETERBOS ANDER   1 - 3      BOUHARMONT
06174   5    12-04-19  2115   1073   HELLAS THULIN ISOFULL PIETON   4 - 7      VAN LAEKEN
06175   5    12-04-19  2205   1074   LAT LE ROEULX MFC REBECQ   3 - 4      AUDOOR
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07203   3    10-04-19  2100   2010   BF DINANT SOCA BASTOGNE   8 - 2      BAJRAKTARI
07171   5    12-04-19  2005   4028   SOCA BASTOGNE HERSTAL 1453   1 - 11      COLLIN
07173   5    12-04-19  2130   3069   COSM STAVELOT GLASG HACCOURT   3 - 2      SENTE
07174   5    12-04-19  2140   4011   MF ETALLE BORUSS LOYERS   3 - 3      LORAND
07175   5    12-04-19  2150   2042   GEDINNE UNITED BS ANHEE   10 - 5      BAJRAKTARI
07176   5    12-04-19  2200   4023   BJ LIBRAMONT ONU SERAING CL   12 - 9      CAVE
07177   5    12-04-19  2210   4028   LS BASTOGNE MF OREYE   6 - 6      COLLIN

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
50801   3    10-04-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK GS BEO HOBOKEN   3 - 9      VANDERLINDEN/EMMERY
50802   3    10-04-19  2100   0002   BASIC-FIT BXL FUTS IP HANNUT   4 - 2      ORTEGA/DESMIT