Uitslagen competitie
Aanpassen!
Vorige Week / Semaine Précédente - Volgende Week / Semaine Prochaine

REEKS / DIVISION 1 Nat REEKS / DIVISION 1 Nat
01211   5    26-04-19  2100   8223   ZVK HOVE ARB HAMME   1 - 12      DUBOIS/BAWIN R
01213   5    26-04-19  2115   3030   ADLSACFLEMALLE BASIC-FIT BXL   9 - 4      VANDERLINDEN/DECKERS
01214   5    26-04-19  2115   0002   LART BRUXELLES GS BEO HOBOKEN   2 - 7      BLAIRON/DURET M
01217   5    26-04-19  2115   8222   HOBOKEN STER AS CF SCHAERB   7 - 4      DESMIT/RASSART
01215   5    26-04-19  2130   0106   FACTFUTS LIMAL FUTSAL EVERE   0 - 5 FF      X
01216   5    26-04-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT ANADOLU STEKEN   17 - 5      NIHOUL M/YILDIZ
REEKS / DIVISION 2A REEKS / DIVISION 2A
02242   3    24-04-19  2100   1001   SICILE PD LOUP ZVC ASSEBROEKE   3 - 9      REMY
02211   5    26-04-19  2100   9070   UNION WEMMEL ZVC ASSEBROEKE   0 - 9      PEETERS
02212   5    26-04-19  2100   9177   EUROF TERVUREN MAGIC THULIN   4 - 4      SPRIO
02213   5    26-04-19  2115   0116   REBECQ UNITED ZURENBORG ANTW   7 - 6      DE CUNTO
02214   5    26-04-19  2115   1065   SPORT SOIGNIES ALL B BERLAAR   7 - 5      DURET L
02215   5    26-04-19  2130   1072   SO JEUNES DOUR SICILE PD LOUP   11 - 5      REMY
02216   5    26-04-19  2130   1052   RP MORLANWELZ RS LA LOUVIERE   4 - 1      EMMERY
02217   5    26-04-19  2205   1029   CHIEVO LA LOUV FAM LA LOUVIER   5 - 6      HEYLEN
REEKS / DIVISION 2B REEKS / DIVISION 2B
03216   3    24-04-19  2100   9085   MI83 OCTA+ BXL ATLAS LIEGE   1 - 6      HEYLEN
03263   3    24-04-19  2215   0126   ME WAVRE LIMAL ASM ETTERBEEK   4 - 3      EL ABBOUTI
03212   5    26-04-19  2100   3010   BEYNE-ISSIMO GOLD LACHS SRG   8 - 5      GODFRIND
03213   5    26-04-19  2115   3079   O LECOCQ DISON PICARDIE EVERE   20 - 3      ORTEGA
03214   5    26-04-19  2115   0126   ME WAVRE LIMAL VILVOORDE UTD   7 - 4      DOUAY
03215   5    26-04-19  2115   0007   ASM ETTERBEEK CELTIC VISE   8 - 6      EL ABBOUTI
03217   5    26-04-19  2200   3010   MJ BIBI LIEGE RENOVE C LAMB   8 - 4      GODFRIND
REEKS / DIVISION 3A REEKS / DIVISION 3A
04211   5    26-04-19  2100   9069   DWV MAZENZELE VBOYS VELTEM   6 - 5      VRANCKEN
04213   5    26-04-19  2200   7610   MORATEX LEBBEK FUTSAL PUURS   9 - 2      JEHIN
04214   5    26-04-19  2200   7616   ATL ST NIKLAAS SDI ASSE   6 - 6      NACKERS
04215   5    26-04-19  2200   8380   HASSANIA MECHE FUTSAL BXL    3 - 3      YAMAN
04216   5    26-04-19  2200   9151   LEUVEN CENTRAL KATELYNE WAVER   9 - 4      SENTE
REEKS / DIVISION 3B REEKS / DIVISION 3B
05211   5    26-04-19  2010   2040   PURPL AUVELAIS ARENA WAVRE   2 - 7      FAUCONNIER
05212   5    26-04-19  2100   1051   ACJ MONTIGNY VDL MANAGE   4 - 2      AUDOOR
05213   5    26-04-19  2130   2028   DRENICA NAMUR BLOC 5 BXL   5 - 5      STASSIN (ccal)
05214   5    26-04-19  2150   2001   INT NAMECHE 83 RSFACADE SOIGN   8 - 2      LACANNE
05215   5    26-04-19  2200   0024   ESP SCHAERBEEK ACT J SCHAERB   7 - 2      COUDEVILLE
05216   5    26-04-19  2215   0115   SHAAB OPPREBAI BENFICA BXL   7 - 8      FAUCONNIER
REEKS / DIVISION 3C REEKS / DIVISION 3C
06216   5    26-04-19  2005   1033   DRUGHI BERNIS FUTS MOLENBEEK   0 - 5 FF      COLLIN
06212   5    26-04-19  2100   1076   ISOFULL PIETON BLAMP T BRAINE   6 - 7      MINHAL
06213   5    26-04-19  2100   0021   MSG ERNAGE CDJ ANDERLECHT   8 - 6      VAN LAEKEN
06214   5    26-04-19  2115   1073   HELLAS THULIN FUTSAL FLENU   2 - 6      CLERBOIS
06215   5    26-04-19  2205   1074   LAT LE ROEULX PETERBOS ANDER   7 - 2      COLLIN
REEKS / DIVISION 3D REEKS / DIVISION 3D
07211   5    26-04-19  2005   4028   SOCA BASTOGNE BS ANHEE   2 - 5      EL HATIB
07212   5    26-04-19  2115   3051   HERSTAL 1453 GLASG HACCOURT   11 - 4      BAJRAKTARI
07213   5    26-04-19  2115   3058   ONU SERAING CL MF OREYE   4 - 5      CAVE
07214   5    26-04-19  2130   3069   COSM STAVELOT BF DINANT   7 - 2      NIHOUL E
07215   5    26-04-19  2150   2042   GEDINNE UNITED BORUSS LOYERS   6 - 6      KANUSAGI
07216   5    26-04-19  2200   4023   BJ LIBRAMONT STE MARIE 87   6 - 4      KIZEDIOKO B (ccal)
07217   5    26-04-19  2210   4028   LS BASTOGNE MF ETALLE   4 - 3      EL HATIB

Beker van België / Coupe de Belgique

HEREN / HOMMES HEREN / HOMMES
51801   3    24-04-19  2200   8222   GS BEO HOBOKEN MORATEX LEBBEK   7 - 3      BAWIN R/LEBEAU
51802   3    24-04-19  2130   3037   FUTS IP HANNUT BASIC-FIT BXL   8 - 3      DESMIT/RASSART